Tudi jaz jih imam viška.
mizarkaMercatorjeve nalepke
Imam jih še nekaj, menjam za DM.
Joan
Ali ste zadovoljne s posteljnino? Da ne bi kupila, pa potem imela v napoto, bi rada slišalal čim več mnenj.
Hvala
zoja
Imam kar nekaj Mercatorjevih nalepk. Če katera rabi naj se mi oglasi.
Če pa ima kdo odveč Sparove nalepke, pa se priporočam
.
Andreia
Imam dobrih 15 Mercatorjevih nalepk.
Nalepke zamenjam za kakšno DM nalepko.
Oddam ali menjam za DM-ove 10 mercatorjevih nalepk.
evagirl
pišite na ZS
evagirl
| Memole je napisal/a: |
| Priporočam se za mercatorjeve nalepke če jih katera ne potrebuje! Hvala! Memole |
imam en kup nalepk, vsaj enih 50. če katera rabi zs
umbrella
TUDI JAZ PODARIM NALEPKE MERCATOR IN SPAR PIŠITE NA ZS
harmonika
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
