Mercatorjeve nalepke
Mene pa zanima Mercatoerjev "bon", ki si ga dobil do konca aprila pri nakupu nad 20 eurov za dopust v Moravcih. Ali je bil na ime, ali samo kot bon - ga katera še ima?
In seveda, če ga dobim, do kdaj moram rezervirati dopust?
Se priporočam.
Pozdrav.
Libra, imam bon in ti ga lahko pošljem, če želiš. Na njem sta samo št. računa in št. kupona.
barbara9 Barbara
Hvala za odgovor.
Naslov pošljem v ZP.
Lep dan.
Imam viška nekaj šparovih nalepk, rabila pa bi merkatorjeve. Ne menjam, jih kar tako pošljem.
Za Mercatorjeve pa se priporočam. Hvala.
Kyara Imam še bon ,če ga katera potrebuje ter nalepke .Javite na ZP
Balu
balu
Zase sem že zbrala 40 nalepk za 4 komplete, ne vem pa, če jih bom res kupila. Nekje je bilo govora, da te rjuhe niso preveč praktične, ker se zapenjajo samo zgoraj in spodaj. Ali kdo ve kako je s tem?
Imam jih še nekaj in jih bom še zbirala in podarila naprej. Javite mi se na zs.
Lejla13 Roncolino in Lejla13, moja hčerka odkar smo ji kupili to posteljnino, sploh noče druge. Ona pravi, da je fajn, ko ji nikjer ne leze. Je pa kar divja v spanju, ponavadi je zmlela celo posteljo.
sweets
Hvala sweets.
Lejla13 Drage sokulinarke, če ima še katera kaj viška, se tudi sama toplo toplo priporočam. Javite mi na zs!
helenag
Jih imam nekaj viska. Pisite na zs.
LeINA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
