Če katera potrebuje nalepkice in jih je pripravljena zamenjati za račun ob nakupu izdelkov ariel,dreft in lenor v mercatorjevi trgovini,naj mi piše na ZS.
zag
Mercatorjeve nalepke
Imam računa od ariela in menjam za mercator nalepke.Pišite na zs.lp
mehurček
In kaj boš s 130timi nalepkami?
swarovski
verjetn bo cel komplet
u 130, ti si pa skromna
zadnjič sem eno sosedo, ki dela v mercatorju vprašala za ene par nalepkic, ki jih zbira moja mama, pa mi je blo nerodno vprašat.
No če ma kdo viška, najm i ppiše prosim na zs. jaz mam pa šparove za tisti nakit, pa lahko zamenjam.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
| klavdijaF je napisal/a: |
| Ja rada bi imela cel komplet krožnikov za 12 oseb.kf |
Če matematike niso v kratkem kaj spreminjali, je za 12 krožnikov dovolj 90 nalepk![]()
LP, V.
Pri nas v Mercatorju je pa zmanjkalo krožnikov. Mogoče bojo v četrtek, pa nič ne obljubljajo, ker jih menda niti v skladišču ni več. Upam, da bo kaka zamenjava, da jih nismo zastonj zbirali.
lp Saša
| VilmaS je napisal/a: | ||
Če matematike niso v kratkem kaj spreminjali, je za 12 krožnikov dovolj 90 nalepk LP, V. |
Pozdravljeni!
Ima kdo viška še kakšno nalepko? Rabim samo še 4...
Prosim
lp Bojana
Bojanam javi naslov na zp.
balu
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
