Tina turner

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

18. okt 2008 22:55

Če bi bili Roling stonesi, bi, hehe:) Ko so bili v Beogradu, sva bili ravno v porodnišnici, tako da je odpadlo. Upam, da bojo deloholiki še dalje in bojo vseeno imeli še eno evropsko turnejo... Glede na to, da imaš ti očitno enak odnos do Tine (meni je tudi všeč, ampak tako fejst pa spet ne;), POJDI! 350E ni malo denarja za en koncert, to je res, ampak za življenjsko izkušnjo, ki si jo že celo življenje želiš, pa tudi ni to nek strašen denar! Mej se rada in pojdi, bosta pa nekaj časa špagete s pardižnikovo omakco jedla;) Pa vsakič se vama bo smejalo zraven, hehe.

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

18. okt 2008 23:07

Upam, da si boš uresničila le prvi dve želji (videti in slišati Tino v živo), na tretjo (umreti) pa pozabila mamica03

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. okt 2008 6:06

Za enega ali za oba? Huda razlika, se mi zdi. Cene aranžmajev s prevozom so precej manše (na eno osebo), je to torej za oba? Potem še ni tako zelo veliko, pač Dedek Mraz in ostali možje samo in samo to peinesejo, poleg lepih želja......

rimljanka - zasebno mnenje

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

19. okt 2008 7:01

350 EUR pride za oba, samo vstopnice. Pa saj bi šla v lastni režiji, lahko še kaj drugega pogledaš... Ma nevem no...Pa saj sem v življenju realist, sicer nimam takih hudih želja, rad dobro jem in kuham, pa se že kar konča, ne kadim, ne pijem, ne kockam, nimam (potratnih) ljubic...Sploh ne vem...

Hvala vsem za spodbudne besede...

peter

Sporočilo je spremenil(a) ibiza dne 19. okt 2008 07:02:05

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. okt 2008 7:17

In kaj še razmišljaš, ibiza? Odloči(ta) se in - PIKA. Pojdita (lahko meni, ne gre za moj denar). Ampak, če bi si jaz kaj tako želela (in s tem ne bi ogrozila normalnega življenja, v finančnem in siceršnjem smislu) bi ne pomišljala in bi - šla.

Ko bo pa malo varčevanja treba, bosta pa lažje, z mislimi na koncert in lepo doživetje, to tudi storila.

rimljanka - zasebno mnenje

ČRNICA  

član od: 9.7.2008

sporočila: 85

19. okt 2008 8:45

Tudi jaz se strinjam, pojdita!!!!!!!!!Če bi bla Celine Dion , 1x dražja bi jaz šla, pa če bi morala kar kredit uzet, ha, ha ha. Joj pojdita, enkrat v življenju, si privoščita, nekaj kar vama bo ostalo v spominu za večno. Resnično pojdita in uživajta z vso dušo. LP in lepo se imejta. Vzemita si to kot vajino božično darilo,da si pomirita vest recimo. ČRNICA

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

19. okt 2008 9:06

350 evrov na osebo za en koncert?!?! To je tocno 1/3 moje mesecne place, mesecni nakup hrane za celo druzino, obrok hipotekarnega posojila za hiso, mesecni obrok za zobni aparat za najmlajso, teden dopusta za eno osebo v kakih slovenskih termah .... In se bi lahko nastevala.... Razmisli, kaj vse si lahko s 350 evri privoscis. Osebno se mi zdi skoda denarja. PS: ko je pred casom ena zelo znana glasbena skupina gostovala v Vidmu (Udine) so bile vstopnice blazno drage. Moja prijateljica si jih je strasno zelele slisati in videti v zivo, pa si je kupila vstopnico (ki je stala priblizno toliko kot mesecni obrok hipotakarnega posojila za stanovanje). Na kraj prizorisca je prisla zelo zgodaj, da bi si zagovotila mesto v prvih vrstah, pa ji to ni uspelo. Znana pevska skupina je pela natanko 45 minut. Slisala je kar v redu, videla pa ni nic. Na koncu je povedala, da se ne bi nikoli vec odlocila za kaj takega. Po TV se vidi dosti lepse. ribica

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

19. okt 2008 9:19

Jaz pa se niti slučajno ne strinjam z ribico. Če bi tako razmišljali o denarju nebi nikoli nikamor šli, nikoli si nebi nič privoščili itd. Pojdi, pa naj stane kolikor hoče. . Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

19. okt 2008 9:57

Če ti je res to tako velika želja, ni kaj razmišljati, pojdi in uživaj! Jaz bi tudi šla, samo trenutno mi finančno ne znese. Mi pa ni bilo žal denarja, ki sem ga dala za koncert Bon Jovijev in koncert Bruca Springsteena - v živo je čisto nekaj drugega kot pa gledati koncert na tv. Ko 80000 glava množnica začne peti skupaj s pevcem, ko skandirajo njegovo ime, in kako Bruce in Jon komunicirata s publiko, te kar odnese. :) To so bili koncerti dolgi 3 ure in se mi je na koncu zdelo, da so komaj začeli... Uh.... Sedaj pa čakam še na koncertno turnejo U2. V glavnem pojdi in uživaj! Moycaa

Iskra  

član od: 15.3.2008

sporočila: 90

19. okt 2008 10:08

Jaz bi brez pomislekov šla!!!! Kaj pa če te dobijo na radar al se ti karkoli pokvari al ti toča poškoduje avto al streho al kaj jaz vem kaj... Ravnotako vržeš denar ven - neplansko. To je samo denar - spomini ostanejo! ;-) Iskra Sporočilo je spremenil(a) Iskra dne 19. okt 2008 10:09:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti