Ibiza sama sem poslala mail na Wienerstadthalle in mi je prijazna uslužbenka uredila 2 karti za koncert Tine po glavi 135 eurov torej skupaj 270 eurov. Prevoz seveda v lastni režiji in do Dunaja ni tako daleč. Tudi zame je to bil velik strošek,
ampak glede na že njeno slovo in sedaj po mislim da 7 letih se odloči ponovno za turnejo sem pač pozabila koliko je to in rezervirala
Sicer pa ne čakaj več ampak rezerviraj, saj sem sama rezevirala konec avgusta pa je bila sobota že razprodana.
Bo pač v ponedeljek v službi naporno
Tina turner
Ibiza,no kaj se cakas?
Obcutkov ,ki jih clovek dozivi na koncertih se ne da opisati!!Pozabi na denar,rezerviraj in pojdi.
marmeladka
Ibiza, za vsak slučaj, če te ostali na petih straneh niso prepričali, bom rekla pa še jaz: pojdita in užiiiiiivajta!
Se spomniš prvega poljuba s tvojo drago?
Če bi ti nekdo takrat rekel, da se tisti zmenek "ne izplača", bi mu verjel?
No, to je to. Kamor te vodi srce, pojdi in se ne oziraj levo, desno in nazaj. 350, 500 ali 1000€ te bo že še "dohitelo" (upam, da še dostikrat), enkratno doživetje pa za vedno ostane - enkratno.
mamaF - Mojca
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
