Huuuuuuuu, mamamia, potem je pa bolje, da ne vemo kje je proxima doma!!!
Moycaa
Sicilski potopis
| mamamia je napisal/a: |
Kaj pa če je tisti italijanski karabinjer prišel k proximi na obisk??? Mamamia mamamia |
Ali pa je šla kar sama k njemu
riba-ribica
Pa da nam ne bi nič povedala??
In če je res šla, ji bodo ziher spet fotoaparat ukradli (da bo lahko šla še enkrat), mi bomo pa spet marešalovo sliko zaman čakale....
mamaF - Mojca
So ji tudi računalnik ukradli?
So vse slo nosečke navalile k njej in nima časa?
Je spet naletela na kakšnega internetnega prepotentnega cepca z IQ-jem pri -15 in odšla iz virtualnosti?
Išče se proxima...kdor jo najde, naj jo priveže za tipkovnico, da pove do konca...
Ognjič 
To me spominja na fotografijo z napisom WANTED iz kavbojskih filmov
riba-ribica
Bo treba širšo iskalno akcijo udarit...
OgnjičSem jo iskala in lahko vam povem, da se v Prekmurje sigurno ni skrila!
Kyara al" njega od nikoder ni.......

daga
Ne vem, zakaj se ne oglasi, sem jo pa zadnje čase večkrat zasledila v statistiki....po moje je mal sadista, si misli - kar naj se vam še mal živčki kravžljajo![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
