Ma kaka sobota neki, SREDA ejjjjjjjj.
ežojSicilski potopis
Zadeva se bliža (prehitremu) koncu, proxima (res je, zdajle je najbliže koncu, se mi zdi) nas počasi peče na ognju pričakovanja in nestrpnosti, moram pa priznati, da raženj res zeloooo počasi obrača.
lp
cervus Dnevi tečejo, mi pa čakamo..........
daga
Vedno, ko vidim na prvi strani napis sicilski potopis, kar skočim od navdušenja. Potem pa
Me res že zanima, kako je muca potovala v Slovenijo.
riba-ribica
| elaphus je napisal/a: |
Ma kaki petek, sobota skoraj ponoči je že!!!!! LP cervus |
Ma kaka ponoč neki, šele je ura šest!
ežoj in jaz polna pričakovanja mislila, da je prišlo nadaljevanje, ker je tema na vrhu spet ... pa ga še kr ni :(
Petya
In jaz enako...Mamamia
mamamia No da še malo izbezamo proximo, naj nam napiše do konca.
Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
Punce spet ste vrgle to temo na začetek! Vidim naslov in si mislim - aha, da vidimo (beremo) težko pričakovani konec - pa nič. Ste me na finto vrgle! Ok, bo pa (tudi) zaradi mojega posta tema na začetku!
Moycaa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
