Sol za pomivalni stroj

jedert  

član od: 31.7.2008

sporočila: 77

tema odprta - 16. okt 2008 10:28 | ogledi: 9.566 | odgovori: 30

Sama največkrat kupim calgonitovo sol, včasih pa tudi od kake druge firme. Včeraj pa mi je znanka omenila, da uporablja navadno kuhinjsko sol (grobo mleto) - da ji je tako svetoval že pred časom menda neki serviser, češ da ni posebne razlike. Zdaj se še sama sprašujem, v čem sploh je razlika med obema vrstama soli (razen v ceni)? Ali kdo ve?

jedert

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. okt 2008 10:45

Ključna beseda v temle je "menda"....svetoval neki serviser. Namreč, v navodilih lepo piše, da se NE uporablja navadna sol. Lahko pa s calgonitom soliš hrano, pa boš emipirično razumela razliko med obema solema... RAzen cene... Saj hude sile ne bo. Morda malo slabosti, nič takega, kar eno kvalitetno bruhanje ne bi rešilo Anyway, a ni škoda energije in časa in talentov za iskanje odgovorov za take umetne dileme? Se mi zdi, da ima vsak človek pred sabo mnogo bolj pametne dileme kot pa so razlika med calgonitsoljo in soljo, pa med čistilom A in čistilom B, pa med sesalcem A in sesalcem B..... Vendelina jr.

NADIN  

član od: 19.12.2005

sporočila: 34

16. okt 2008 11:15

Sama ne uporabljam nobene soli.Vedno kupujem tablete za pomivanje 5 v 1 ali 7 v 1 in ne uporabljam nič drugega. Lep dan ! NADIN

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

16. okt 2008 11:46

Jaz dam v stroj le tableto hišne znamke Mullerja, pa nič drugega, nobene tablete 100 čudi in dodatkov za kvazi neko boljšo stvar in čistočo, na cca. 1-2 meseca poženem stroj s čistilom za stroj (kupim v DM, njihovo znamko oz. včasih ko so imeli pa nimajo več od Mullerja) ali pa pol litra kisa za vlaganje.....pa mi dela 1 A.

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

16. okt 2008 11:59

V stroju imam vedno poleg tablete 3v1 ali 4v1 tudi sol za stroj, ker imamo zelo trdo vodo, čeprav sem enkrat slišala, da v toliko letih kot dela en pomivalni stroj zmečemo toliko denarja za sol in razne nepotrebne vzdrževalne dodatke, da bi si lahko za ta denar kupili že novega. Malo v razmislek. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi začele delati kupček. Saj veste tisto : kamen na kamen.... Z razliko, da v tistem času, ko je nastajal ta pregovor beseda INFLACIJA še ni obstajala Brihta

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

16. okt 2008 12:04

eno tableto od Müllerja in eno kocko soli (Mercatorjeva in Lidlova v kockah je poceni) klavdija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. okt 2008 12:10

Večinoma uporabljam tekoče sredstvo za pomivanje, a tudi ob trofaznih tabletah vedno dodajam v stroj tudi sol, saj imamo zelo trdo vodo. So mi serviserji rekli, da je soli v tabletah premalo, če hočemo obarovati stroj odvečnih oblog.

Uporabljam pa različno sol, večinoma clever, jo kupim v Maerkurju v avstriji, ali pa kakšne naše tablete, so tudi poceni.

 Nikakor pa ne dajem v stroj navadne kuhinjske soli.

Mamamia

mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 16. okt 2008 12:10:52

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. okt 2008 12:15

A ni sol zato, da prepreči nabiranje kalcija - ne samo na posodi, tudi v stroju?  Nekaj na tem najbrž je. Saj recimo pri navodilih za pralne stroje nikjer ne piše, da moraš dodati npr.  Calgon,  pomivalni imajo pa prav posebne prekate za sol. Jaz sem bila vseskozi (morda zmotno?) prepričana, da bi se stroj brez soli prehitro pokvaril.

Pozna katera osebno kakšnega poštenega serviserja, da bi nam to razjasnil?

Cila

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

16. okt 2008 13:28

Kroki kam daš 0.5 l kisa za vlaganje?Ga kar v stroj vliješ in poženeš ali kam drugam(tja za sol)? toppy

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

16. okt 2008 13:34

Mislim, da je debata o kisu tekla nekje tukaj ali pa na nekem drugem forumu, ko je uporabnica govorila o uporabi kisa za čiščenje stroja, jaz kis zlijev kar direkt v stroj potem takoj zaženem stroj. Ž.N.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

16. okt 2008 13:40

Kis je treba dat v stroj takrat, ko začne natakat vodo. Če ga vlijemo v stroj takoj na začetku, ga bo spumpalo ven.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti