Luka nižetić

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

15. okt 2008 17:23

Za Pidžija ne vem, ampak spomnila si me na tole

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

15. okt 2008 22:19

frina je napisal/a:

Ne vem, kaj bo rekel Jernej. Imam pa od tej priložnosti prošnjo: iščem pesem Če jutra več ne bo od Milana Pečovnika Pidjija. Je kdo videl njegov CD s to pesmijo, ki mi je zelo všeč ?

F r i n a
Frina, se bom pozanimala. Ampak zanesljiv vir mi namiguje oziroma dvomi, da je to Pidži!?! Ali obstaja možnost, da je kdo drug ali si prepričana v to? veverica

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

15. okt 2008 22:46

Ja definitivno je Pidži. Vem, ker je po rodu iz mojega kraja in sva celo v sorodu.

lp Saša

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. okt 2008 19:00

veverica je napisal/a:
frina je napisal/a:

Ne vem, kaj bo rekel Jernej. Imam pa od tej priložnosti prošnjo: iščem pesem Če jutra več ne bo od Milana Pečovnika Pidjija. Je kdo videl njegov CD s to pesmijo, ki mi je zelo všeč ?

F r i n a

Frina, se bom pozanimala. Ampak zanesljiv vir mi namiguje oziroma dvomi, da je to Pidži!?! Ali obstaja možnost, da je kdo drug ali si prepričana v to? veverica

 

Je Pidji, jo imam dawnloadano, pa je ne morem prenesti. Sem pa na čveku našla link za Garth Brooks If Tomorrow Never Comes. Ista melodija, ampak ob Pidjivem besedilu se pa scedim.

 

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti