Vse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Danes praznuje zima !
Veliko zdravja, veliko lepih misli. Še veliko lepih trenutkov ob kulinariki.
Pozdravček! 



Zima, iz srca ti voščim tudi jaz in ti želim, da te pogum nikoli ne zapusti.
Dolores
![]()
![]()
Vse najboljše in veliko zdravja!
Vse najboljše draga zima,veliko vsega ,predvsem pa zdravja.


goga
nasmeh
nič ne stane,podarjenemu pa polepša dan. Vse naj naj Zima!!!!!!!!
jampina
Mnogo sreče, mnogo zdravja
ti tumpika dostavlja.
tumpika 
Vse naj, naj ![]()
![]()
Zima!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
