Veliko sreče zdravlja in veselja.............


golubić
Danes praznuje zima !
Zima, zima bela,
Tebi bi zapela,
Bodi mi vesela,
in ostani vedno,
snežno, snežno bela.


Brihta
Vse najboljše!!!




Jelenckova
Iskrene čestitke!



Karmen
![]()
![]()
LP
cervusVse naj-naj-naaajboljše!! ![]()
![]()
![]()
in velik objem z najboljšimi željami.
Barbara
barbara9 VSO SREČO
V sako leto na ta dan svoj rojstni dan praznuješ,
S orodnikov in bližnjih obiske pričakuješ,
O dpirati hitiš darila, zahvaljuješ se,
S prejemaš lepe želje vseh, ki imajo radi te.
R ada vsem čestitkam tem dodala bi še svojo -
E nako tudi jaz želim, da usodo tvojo
Č esto spremljali bi zdravje, mir, ljubezen, sreča!
O biske pa še evro ves čas naj ti posveča!
sadjejedka http://ligojna.moj-album.com/
Veliko zdravja, sreče in poguma!
Naj te naše iskrene čestitke spremljajo vsak dan!
Galja




Veliko zdravja in ljubezni ti želim!


daga
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
