Tudi moj glas oddan, al bo malih Slovenčkov in Slovenkic. Bo imela moja hči veliko dela kot bodoča vzgojiteljica.
Malčica
Sporočilo je spremenil(a) MALČICA dne 30. sep 2008 10:23:16
Miss buši
tudi moj glas imaš
sladkosnedko Se pridružujem glasovom!
mrdica
Evo, še moj glas.
Ampak tale tvoj buši je pa res lep in veeelik......bo še buši do razglasitve? Bo kaj kmalu štručka, a ne!
mamaF - Mojca
bravo...
in vote from mi
Pokraculja
Oddala glas. Srečno !
minja
Mene pa zanima kako so vse nosečnice lahko tako lepe? Jaz sem si sama sebe vedno predstavljala zamorjeno, s podočnjaki in razmršeno fizuro, ve pa same lepotice. Kako še bo ta mladež simpatična...
Začetnica
Oddan tudi moj glas.
Veliko sreče.
Nana
Nana Moj glas oddan. Veliko sreče ti želim.
nonica
Takih akcij naša stran ne podpira.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
