Miss buši

tema je zaklenjena

Z mojim bušijem sodelujeva na natečaju miss buši-NI VAŽNO DA SI MISS, JE PA TREBA MET BUŠI! Vesela bom, če boste za naju oddali glas...sem Anja Lekšan Troha, najdete pa me na naslednji povezavi:

http://www.busi.si/website/missbusi/vote.shtml

Hvala in lep pozdrav!

anchulinka

Sem ravnokar oddala glas. Veliko sreče. LP pujsek

Moj glas oddan!

lp Saša
Tudi jaz sem glasovala zate:)) mojcca
Tudi jaz sem glasovala zate pa srečno!!!! darčika

Tokrat izjemoma, sem celo oddala svoj glas - samo zato, ker gre za buši  .

Ali ve katera, če se lahko kje glasuje tudi za MISTER BUŠI  . Mogoče  pod sponzorstvom kakšne pivovarne

 

Cila
Pravkar glasovala. Veliko sreče:) akim
Glasovala sem zate....srečno)))) tonček
Pravkar oddala glas. Veliko sreče!
Cila je napisal/a:

Ali ve katera, če se lahko kje glasuje tudi za MISTER BUŠI [:P] . Mogoče  pod sponzorstvom kakšne pivovarne

 

Cila
AAAAAAA, Cila, to bi bilo tekmovalcev, sploh če bi sponzor prispeval nagrado (tekočo)! Moycaa
Glas oddan. lp, pinka

Imaš moj glas!

Pohvaljena za hojo s palicami!

lp Nena

Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.