Vnetje mehurja

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

25. sep 2008 10:26

No, kar nekaj tu jih omenja, da je treba spiti ogromno tekočine in meni so rekli v lekarni, da naj ne delam tega, ker,........ Priznam, da je zame 2 litra ogromno, ampak, ne vem kdo je to sploh ven spravil, naj bi to bilo pravzaprav normalno. Če moj mehur drži dober deci tekočine, potem si lahko mislim, da je zanj 2 litra res too much! Pri alternativcih je ponavljanje vnetja mehurja tipičen znak vzorca, ki da ga nosiš v sebi - "strah pred prihodnjostjo, strah za eksistenco sebe, otrok...." Sicer pa, vsak po svoje. lp, vanjatajnsek

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

25. sep 2008 11:31

Ko piješ dosti tekočine avtomatsko izpljavljaš iz mehurja tudi bakteruje. Engie

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

25. sep 2008 11:32

Preveč popite tekočine lahko odplakne soli, elektrolite ... Če pretiravaš s količino popite tekočine, je treba izgubljene snovi nadomeščati - najbrž s pitjem kakšnih pripravkov ali pa izotoničnih napitkov. Pred leti sem popila 3 litre (ali več) tekočine dnevno (nekaj dni). Na koncu sem pristala v bolnišnici. Pretiravati s tekočino ni dobro. In to, da v kakšnem članku prebereš, da je treba na dan popiti najmanj 2 litra tekočine, je navaden lari fari. Telo ti samo pove, koliko potrebuje. Eni potrebujejo 2 litra, drugim zadostuje en. No, kar se pa teme tiče: jaz brusnični sok zelo težko pijem, ker mi je ogaben. Vsak dan (no ja, trudim se) pojem žličko brusnične marmelade. Gre težko dol, ampak lažje kot sok ;)

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

25. sep 2008 17:27

Točno - na marmelado sem pa čist pozabila. V kakšni sladki palačinki bi mi kamot šla dol lp, vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti