Kostanj

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

6. okt 2008 21:29

magnolija je napisal/a:
Roncolino, kaj pa je v Sloveniji daleč:) Maš en tak super izlet, se javim za vodičko (pa še Atino bova vzeli s seboj ). Te dni nabiralce kostanja razveseljuje (no ene malo manj) tudi srečanje z velikim medvedom. Si moraš mislit, kako šele potem hitro nabiramo. Moram pa se še malo pohvalit. Ljubi je danes zjutraj v zelo kratkem času nabral ogromo čudovitih, mesnatih marel. Takšnih kot jih pri nas ni bilo že par let. Evrov pa žal nismo našli, le sledove nekih kun, ampak vseskupaj nič od tega. Morda podo pognali po tem dežju:) Lep dan magnolija
Evo, ni problema, naredimo kulinarično srečanje enkrat v BK Hej, a v BK smo spodili kakega medveda? Mogoče tistega, ki je našo edino letos zorečo slivo obiral? Mi smo se ta vikend morali predčasno vrniti domov, tako da je nabiranje kostanja žal odpadlo :( Mi je pa zelo delalo skomine, saj ga je celo po cesti tam nad Tančo Goro bilo polno. Upam, da ta vikend ne bo dežja. Če bo pa dež, ga bomo precej hitro nabrali na Podrebru (samo tam bomo nekaj evrov "izgubili"). Atina

prozman  

član od: 17.7.2008

sporočila: 77

7. okt 2008 7:36

Ko sem nedavno sprožil to uprašanje jo je g.Rimljanka grobo prekinila. Hvala. LP prozman

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

7. okt 2008 7:58

habibti in regina ali bosta mogoče tudi lokacijo izdali????? anaeva

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. okt 2008 8:51

prozman je napisal/a:
Ko sem nedavno sprožil to uprašanje jo je g.Rimljanka grobo prekinila. Hvala.LPprozman

Temo je zaklenila, ker ni nobene potrebe, da so hkrati odprti 3 forumi z enakim naslovom. In zato je tudi prav, da se le malo pogleda, o čem se je debatiralo zadnjih 10 dni. Tebe zanima kostanj in vse v zvezi s tem lahko napišeš oz. vprašaš tudi na forumu, ki ga je nekdo drug odprl.

Ognjič

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

7. okt 2008 11:18

Mi smo se po nedeljskem kosilu odpravili malo pogledat kako kaže s kostanjem, ker so vsi govorili da ga še ni, smo vzeli s sabo le vrečke (da ne bi potem razkazovali okoli praznih košaric) in smo ga na naše presenečenje v slabi uri nabrali kar 5 kg. In prav lep je bil, tudi že zelo sladek- ga je bilo treba takoj skuhati in sprobati *Alisha*

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

7. okt 2008 18:50

Anaeva, jaz sem ga nabirala v okolici Maribora. regina

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

7. okt 2008 18:52

Jaz sem bila pa povabljena najn k svojem očetu. So mu ga prinesli iz Bosne:). Dan prej mi ga je pa še mami nabrala, ampak ne vem, kje. V glavnem starša skrbita, da ne bi preveč shujšala habibti

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

7. okt 2008 19:01

*Alisha* je napisal/a:
Mi smo se po nedeljskem kosilu odpravili malo pogledat kako kaže s kostanjem, ker so vsi govorili da ga še ni, smo vzeli s sabo le vrečke (da ne bi potem razkazovali okoli praznih košaric) in smo ga na naše presenečenje v slabi uri nabrali kar 5 kg. In prav lep je bil, tudi že zelo sladek- ga je bilo treba takoj skuhati in sprobati *Alisha*
a to v dupljanski gmajni?

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

8. okt 2008 14:15

Ja majamarko, in nič daleč v gmajni. Bo treba it malo pogledat ane *Alisha*

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

8. okt 2008 14:21

Meni se pa takoooo že sline cedijo po kostanju ... komaj čakam vikend ... Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti