Nenavadne kombinacije

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. sep 2008 8:24

Simona84 je napisal/a:

ZAČETNICA je napisal/a:
Jaz se raje odpovem krompirčku, kot da ga jem brez kečapa. V bistvu sem pravzaprav odvisna od kečapa.

 

To pa poznam... jaz bi ga najraje še zraven juhe jedla

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
Zravn paradižnikove komot. Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. sep 2008 9:51

Joj, kečap v vseh oblikah je bljak! Njegova struktura me spominja na temo malo višje o skodelici :) No, prav tako je z marmelado, ki je ne prenesem :) Le na pecivu, v tanki plasti (recimo linški piškoti), kjer ni vidna ta zdrizasta struktura :))) Dolgo časa nisem marala paradižnika v kakršnikoli "tekoči" obliki oz. omaki (pelati, pire, omaka za pizzo) ali toplega paradižnika, vedno je bilo nemalo čudnih pogledov v gostilnah, ko sem pizzo naročala brez omake. No, sedaj to jem, nekako. Sem pa podoben fanatik kot punce zgoraj - na majonezo. Ampak samo Hellmans, hehe. Lahko bi jo jedla vsepovsod, a se tega seveda izogibam. Namazana na pizzo mi je zakon, zamešana v rižoto, na pomfritu...Če na pikniku ni majoneze, to zame ni piknik. Še toliko slabše, ker potem jem samo golo meso, ker večinoma so tam zenf, ajvar in kumare, česar spet ne jem :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. sep 2008 9:55

Katka vidiš meni pa gre majoneza na .... v vseh kombinacijah razen v kakem sendvičku pa še to na tanko namazana. Razen v že pripravljenih omakah za hamburger. Začetnica

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

12. sep 2008 10:04

Jaz pa sem zadnjič naročila pico s tatarsko omako in mi je bila super- nisem vedela da bo šlo skupaj. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

12. sep 2008 10:23

Sirovi štruklji s sladkorjem in zraven zelena solata Smetana iz prevretega mleka zmešana z marmelado in namazano na kruhu ali pa samo posladkana smetana Zdenka sir namazan na kruhu in posut s sladkorjem Potica in velikonočna šunka gor, mi tudi ravno ne gre skupaj Kruh z margarino in sladkorjem Nekaterim ne gre skupaj, da pod Nutelo in pašteto vedno na tanko namažem margarino Palačinke posute s sladkorjem in pokapane z limono V "ajmoht" pa še vedo paše kis, vendar samo eno kapljico Pa še bi se našlo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. sep 2008 10:30

In jaz sem samo sebe imela za izbrično.....Whata mistaka ajv mejda! Vendelina jr.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. sep 2008 11:07

Vendelina, če temu priključim še melone, lubenice in buče, stročji fižol in rdečo peso je to vse Česa pa ti ne maraš? Aja, da ne pozabim oliv in kaper od zadnjič...:)) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 12. sep 2008 11:07:56

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

12. sep 2008 12:33

Simona84 je napisal/a:

ZAČETNICA je napisal/a:
Jaz se raje odpovem krompirčku, kot da ga jem brez kečapa. V bistvu sem pravzaprav odvisna od kečapa.

 

To pa poznam... jaz bi ga najraje še zraven juhe jedla

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
Poskusi, verjetno ti bo všeč ;) jaz si v vse bistre juhe, od goveje do zelenjavne, vedno na krožniku vmešam žlico paradižnikove mezge. Potem je šele dobra! :) s0ncek*

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. sep 2008 13:04

Katka, v mojem bljak seznamu so: - ocvirki in slanina - vsi kisi razen balzamičnega (solate, kjer so kisi s teh prostorov so "no go") - surova čebula (za kuhanje še, pa še tam jo zamenjujem s česnom, ampak čebula v solati, joj, ne) - pražen krompir (joj, ne, prosim) - kuhana govedina iz juhe, pa tisti rumeni špeh zraven, brrr... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti