Smučanje

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

8. okt 2009 15:43

Mi pa se letos odločamo za smučanje. Trenutno se mi zdi najcenejša ponudba v Franciji (skupaj s karto, najemom in prevozom okoli 200€). Pa me zanima, če je že kdo bil kjerkoli v Franciji ter kakšne so tam cene (kajti če gremo z organiziranim prevozom ne bomo morali hrane vzeti s sabo). Hvala [):]. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

parižanka  

član od: 23.2.2008

sporočila: 12

8. okt 2009 21:02

Zdravo Jaz sem bila januarja v Tignesu. Bilo je fantastično. Imeli smo lepo vreme cel teden, kljub temu da so Savojske alpe znane po nestanovitnem vremenu. Tignes je povezan z Val diserom, zato lahko doplačaš oz.dokupiš karto in se smučaš po obeh smučiščih. Je pa zelo veliko km prog, tako da se lahko praktično vsak dan voziš po različnih. Če greste z organiziranim prevozom, lahko vzamete hrano s sabo (spakirate v škatle ali pa kovčke). Drugače se pa veliko avtobusov ustavlja v Albertvilu pred trgovskim centrom (kot pri nas spar, mercator) in se lahko tudi tam kupi hrana, so iste cene kot pri nas. parižanka

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

9. okt 2009 11:55

Pred mnoogo leti (menda l 92) smo se tudi mi odpravili na eno tistih nekoč zelo razvpitih smučarij z busom v Val Thorens (za 1.maj). Vožnja dolga do nezavesti, apartmaji miniaturni, 4 štuk brez lifta. Cel teden smo imeli meglo z dežjem, občasno sneg, tako da okoliških, baje fantastičnih vrhov nismo videli. KAr se nabave tiče smo se tudi mi ustavili v Albervillu in šli v nabavo v en center. VT uradno nudi "svega i svašta" a če ni vremena je zadeva bolj bad. Drugače pa - za zelo intenzivne smučarje tudi jaz priporočam kateri koli kraj v sistemu Sella Ronda, mi smo pred nekaj leti bivali v Campitellu in se imeli zelo fajn. Lahko vsak dan noriš in delaš ta dolgo krožno pot ali pa si izbereš kraj, ki ti je všeč in smučaš tam. En dan obvezno na MArmolado, takrat ko je najlepše in najtoplejše vreme. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. okt 2009 11:57

ja, tignes in val'd'isere sta bila tudi meni vredu. predvsem pa cenovno če greš preko kake agnecije. 5 dni smučanja na kronplatzu v lastni režiji me je prišlo isto kot 8 dni smučanja v franciji. edino dlje se voziš.. bannanna_v_slo ;)

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

17. jan 2010 23:14

Odlično je tudi v Sestrieru in les 2 alpes gasperp

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

18. jan 2010 8:18

Mene pa zanima, koliko to stane, recimo najem apartmaja ali penziona plus 4-5 smučarskih vozovnic za pet dni do en teden. Nam uspe samo, da najamem najcenejši apartma in nakup smučarskih kart za ene 4 dni, lani smo bili v Kranjski gori. Šli pa smo samo zato, ker mož ni mogel smučati, tako so otroci smučali sami, midva pa sva prehodila vse kuclje okrog. Bilo je zelo lepo. Malčica Sporočilo je spremenil(a) MALČICA dne 18. 2010 08:19

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

18. jan 2010 17:55

Mi smo dali za 7 nočitev + prevoz do Francije + smučarska karta za 7 dni + zavarovanje Coris= 230€. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

8. dec 2010 22:18

Bom kar tu nadaljevala in sicer me zanima oz. mojega sina smučanje na Jahorini. Ima morda kdo kakšne izkušnje, morda kakšna ugodna ponudba nastanitve itd ... Vsaka informacija bi bila dobrodošla. S prijatelji se dogovarjajo, da bi jo po izpitnih rokih (tam nekje konec februarja) mahnili na Jahorino. Sedaj tudi samo zbirajo inforamcije in se odločajo o variantah. Hvala za vsako uporabno informacijo in lep večer vam želim Sonce sonce51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti