Tolkač za meso

jedert  

član od: 31.7.2008

sporočila: 77

tema odprta - 23. avg 2008 17:55 | ogledi: 3.023 | odgovori: 7

Že dalj časa spremljam in berem vaše prispevke, sedaj pa sem se končno tudi prijavila. Ravno danes me je med pripravo zrezkov spet spravil v slabo voljo tolkač za zrezke. Že pred časom sem kupila v Intersparu tolkač za meso (tak srebrn, iz neke aluminijaste zlitine, na eni strani je nazobčan, na drugi v obliki sekirice) in pri vsaki uporabi ugotovila, da spušča barvo (roke sem imela na primer čisto črne). Zavrgla sem ga, misleč da je problem samo v tem tolkaču in kupila novega (podobnega) v Mullerju. In kaj se je zgodilo? Tudi ta spušča barvo. Očitno je problem v materialu in se sprašujem, zakaj pripomočke iz takega materiala sploh prodajajo. Ima kdo podobno izkušnjo? Jasno, da bom tudi tega zavrgla in kupila novega. Kaj se najbolj obnese - navaden lesen?

jedert

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. avg 2008 18:27

Naš se je tudi začel tako obnašati, ko sem ga dala v pomivalni stroj. Ta je končal v smeteh, novega pa operem v lijaku.

Loni Makaroni

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

23. avg 2008 18:28

Imam lesenega že veliko let, verjetno zaradi tega, ker sem ga morda uporabila enkrat ali dvakrat, zakaj prazaprav rabiš tolkača? Če želiš, da pridejo zrezki bolj mehki kupiš iz mlade govedine ali pa telečje, sicer pa tudi mesarji imajo tako mašino, da ti dajo skozi zrezek, če je denimo debelejši.

lp

Anamarija

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

23. avg 2008 18:29

Jaz pa imam lesenega. Mi je pa bil zelo všeč tisti od mojstra Goljata, ploščat, v velikosti zrezka...Pa se ga očitno pri nas ne dobi. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

23. avg 2008 19:02

Ko sem prebirala Jedertin prispevek sem takoj pomislila, da ga je dala na pranje v pomivalni stroj. Meni se je to, nekaj časa nazaj, zgodilo s stiskalko za česen in z bakreno džezvico za kavo - kot, da bi kovina oksidirala. Jaz sem z lesenim zelo zadovoljna. Pozdravček!

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. avg 2008 20:04

dragička je napisal/a:
Meni se je to, nekaj časa nazaj, zgodilo s stiskalko za česen in z bakreno džezvico za kavo - kot, da bi kovina oksidirala.

Dragička, mislim, da se je natanko to zgodilo. Kovina  džezve, ... in agresivna sredstva v prašku/tableti za pomivanje in ostalih dodatkih v pomivalnem stroju - ti pač niso nedložni...pri tem...

rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 23. avg 2008 20:05:46

jedert  

član od: 31.7.2008

sporočila: 77

24. avg 2008 1:47

Točno, v pomivalni stroj sem ga dala (vsakokrat po uporabi). Zdaj vsaj vem za razlog. Anamarija, ob tvojem vprašanju sem se zamislila; saj res, a moram res nujno po zrezkih tolči s tolkačem? Verjetno je to bolj stvar (nepotrebne) navade. Moja znanka pravi, da potolče po zrezkih kar z roko in da je to čez in čez zadosti. jedert

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

24. avg 2008 6:26

sama tudi ne uporabljam tolkača, odkar mi je ena kuharica razložila, da s tem poškodujem žilice ki zadržujejo sočnost in če je morda zrezek predebel naj ga raje dva tri krat zarežem z nožem ,vendar tako samo površinsko ,da nebi nastala luknja. Bogomira

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti