Paul potts

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

20. avg 2008 12:34

Šele zdaj sem ugotovila, da obstaja tudi PP. Ja, lahko bi se reklo, da so eni pokazali vso svojo lepoto. Bravo! Lahko pa tudi ugotovimo, da so eni pokazali vso svojo plitkost. Tudi jaz se podpišem pod tvoj post Iwana! LP, KMici kuharica Mici

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. avg 2008 12:58

Človek je talentiran, če je razrešil dentalni problem, sem pa sploh zelo zadovoljna. Se pa zgolj s tem, da ima nekdo talent naredi šele pol poti. Veliki tenorji sveta so vsi po vrsti dolgo časa vadili. Ne samo petje, tudi odrsko gibanje, igro, dramo... Paul vsega tega še ni dal skozi. Ko in če bo, bomo lahko razmišljali o tem, kako zdrži ali pa ne zdrži primerjava z velikimi šolanimi tenorji. Zaenkrat pa je Paul Potts še vedno zgodba uspeha na ameriški način, po kateri slehernik, če je le vztrajen doživi in izživi svoj sen. Če je pri tem dejansko iz zabiti, ki jo najdeš samo na topografski specialki, toliko bolje. Je boljši štof za medijsko ekploatacijo. Petnajst minut slave, ki lahko res pomeni malo več kot petnajst minut - recimo eno sezno, ena izdana plošča, ena turneja - po tem se bo pa našel nekdo drug iz še večje zabiti, ki so ga v mladosti vrstniki še bolj pretepavali in se bodo oči kamer in medijev obrnile na novega slehernika. In če bo Paulova zvezda še svetila tudi potem, ima šanso, da RES postane pevec v pravem pomenu besed. Kar mu privoščim. V nasprotnem primeru bo pa najbrž spet prodajal telefone, če bo imel srečo. Če bo pa imel nesrečo,bo pa svojo zgdobo razlagal terapevtu na kakšemu rehab-u. Vendelina jr.

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

20. avg 2008 13:05

Najbolje pri tej avdiciji je bil član žirije, ki po navadi vsakega skritizira, tukaj pa je ostal brez besed. Tudi reklama ta mobilnega operaterja, ki se sedaj predvaja na nemški televiziji in Paul nastopa v njej, mi je zelo všeč. Dana

Iwana  

član od: 31.3.2008

sporočila: 143

20. avg 2008 13:29

Vendelina temu človeku nikakor me moremo odreči talenta! Nebeškega glasu! Paul Potts nikakor ni vsak slehernik! Lahko bi šel 500 krat na avdicijo, če ne bi imel tega glasu, tega talenta, pa če bi vadil 300 let! Še toliko bolj senzacionalno je, da se Paul ni šolal leta in leta pa poje največje opere vseh časov! In to s kristalnim galsom! Poznam ostale največje tenorje, tako da ne govorim napamet. Malo pobrskaj pa boš slišala kako poje! Nossum dorma Its time to say goodbye Caruso O sole mio Amopola You raise me up - Por ti sera My way Evrybody hurts Ave maria Silent night Music of the night Nela fantasia Cavatina in mnoge druge Opera vseeno ni pop ali rok, kjer lahko z enim hitom zasloviš, naslednji dan pa te pozabijo! Iwana

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

20. avg 2008 14:50

Po moje težko najdeš človeka, ki ne bi ob prvem poslušanju Paula na avdiciji britanskega talenta dobil bodisi kurje kože bodisi solznih oči. Klea

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

20. avg 2008 14:50

A veš Iwana meni pa gre kar na jok, ko ga vidim. Tiste rjave oči, se mi zdi, da gleda kot en revček, tako preprost človek... Začetnica

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

20. avg 2008 15:11

Klea je napisal/a:
Po moje težko najdeš človeka, ki ne bi ob prvem poslušanju Paula na avdiciji britanskega talenta dobil bodisi kurje kože bodisi solznih oči. Klea

Se strinjam, Klea.

Dobro se mi tudi zdi, da se je predstavil na takšen način, kot se je, se pravi na tekmovanju, še preden ga je dobil v roke kakšen drugorazredni maneger, ki bi iz njega naredil zafrustrirano, nesposobno lutko brez vsakršne samozavesti. Tega so namreč marsikateri manegerji sposobni, verjemite.

Paul Potts je enostavno stopil na oder in pokazal vsem, ki so ga nekoč zaničevali in pokazal je tudi komisiji (predvsem članu, ki ga je na začetku prav z zaničevanjem pogledal), da je vreden pozornosti.

Če pa je pripravljen na vso to pozornost, ki je bo deležen (oz. je je že), je pa druga zgodba.

Meni je všeč.

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti