Uporaba otroškega stolčka

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

13. avg 2008 22:44

Bravo atnes! božena

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

14. avg 2008 7:40

moj sin je "jamral"ko mora sedet v jahaču,vsakič je bila ista pesem-to je za tvojo varnost,pa vidiš ko ata "zabremza "se lahko to naredi in bla bbla..Ampak naju je enkrat ustavil policaj in pogledal nazaj a je mali vezan in verjemite od tedaj imam mir!Mislim (trdim) da so zelo neodgovorni starši ko vozijo otroka brez tega,ali še tak stoje ali na prednjem sedežu,me zgrozi vam povem!! senka

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

14. avg 2008 8:58

Sasah, kje pa ste kupili tisti trikotnik ? Saj bistvo jahača je ravno to, da je otrok pravilno pripet. Mi do sedaj nismo imeli problemov, ker je bil od malega navajen, da je v stolčku. Vsako leto so jih v vrtcu in šoli obiskali policisti in jim povedali, kako pomembno je, da so pripeti in da sedijo v stolčku. Mi je pa že takrat potarnal , da je skoraj edini, ki se vedno pripne in da ga je policist pohvalil. Če smo šli na daljšo pot je sam prosil še za naslonjalo, da je lažje spal. Zadnje čase pa mogoče res toži, da mu ni udobno in zato sva mogoče pomislila na ta trikotnik. Seveda se želiva najprej o tem prepričati, zaenkrat pa jahač še ostaja. Pa vsem hvala za odgovore, več ko jih bo, lažje bom sinu razložila, da ni edini in da je zanj varneje da uporabljamo jahača še naprej. LENČA

Jurca  

član od: 24.1.2008

sporočila: 23

14. avg 2008 9:49

Naš je star 8 let in je še v jahaču in še bo. S pripenjanjem nikoli ni bilo težav, ker smo s tem začeli praktično takoj po rojstvu. Nikoli nisem dovolila vožnje brez jahača ali odpet v jahaču, tudi na kratkih poteh ne. Tisti trikotnik pa je dodatek, nikakor pa ne nadomestilo jahača. Jurca

sasah  

član od: 15.7.2008

sporočila: 43

18. avg 2008 21:40

Lenča! Mislim, da se je dobil tudi v Sparu. Drugače pa preveri v trgovinah z avtodeli. Stvar je izredno praktična ,je pa res odvisna od višine otrok. sasah

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

19. avg 2008 21:55

Naši dve jucki (7 in 10 let) pridno uporabljata otroški stolček. Povedali smo jima, da avta ne bomo premikali niti do soseda, če onidve ne bosta privezani. Za ta drastičen prijem smo se odločili, ko je sestrična imela strahotno prometno nesrečo, njena otroka pa v avtu nista bila privezana. Punči je sedela mamini prijateljici v naročju, ki jo je ob trku zadržala, in ni bila huje poškodovana. Sinček pa je sedel prosto na zadnjem sedežu. Pri trku je z glavo nekam tako močno zadel, da se mu je zmečkal del lobanje. Bil je tako poškodovan, da so mu morali umetno sestaviti očesno votlino in mu jo morajo stalno (operativno) povečevati glede na njegovo rast. Od takrat dalje so vsi otroci v naših avtih na stolčku in privezani! ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti