Gostilna vintgar

tema je zaklenjena

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

13. avg 2008 10:03

Ne, Vendelina, način tvojega pisanja mi ni. Pomanjkljivosti Bleda je res precej, če pa ne poznaš prednosti, pa rajši ne piši "objektivnega" mnenja. Pač ne prenesem pikrih ljudi. Dana

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

13. avg 2008 10:09

slovinkita je napisal/a:
anaeva, kje pa imajo tele kremšnite v Postojni? slovinkita
upam,da se ne hecaš in da me ne bo kdo po glavi zaradi reklame včasih sem ji redno kupovala v slaščičarni zraven hotela,ki ga sedaj podirajo,ne vem imena ne enemu ne drugemu(kokoš pač)sedaj tam delajo na novo križišče sedaj pa jih kupujem v klancu na sproti Minutke,žal tudi tu ne vem imena sicer smetim temo,je pa itak že malo zašla anaeva

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. avg 2008 10:25

DanaS je napisal/a:
Ne, Vendelina, način tvojega pisanja mi ni. Pomanjkljivosti Bleda je res precej, če pa ne poznaš prednosti, pa rajši ne piši "objektivnega" mnenja. Pač ne prenesem pikrih ljudi. Dana
Tole se bere kot da nekdo mlati kurirja, as a matter of fact, ne mara kurirja. Bejb, ni treba, da me imaš rada, whatever. Samo s takim izkuljčevalnim mentalnim pristopom (koga maraš, kaj ti ni všeč ...), se pa raje na dolgo in široko izogni gostinsko-turistični branži. Za takšno branžo so potrebni odprto srce in odprta glava, v kateri ni prostora, za misel, da je vse, zgolj zato, ker je iz mojega kraja, najboljše. Vendelina jr.

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

13. avg 2008 10:36

Anais, jaz pa ti nič ne verjamem, da ti je žal. Razumem, da podaš pač kritiko, da pa tale tekst razpošlješ vsepovsod pa tudi kaže na tvojo žlehtnobo. Sploh si ne upam pomisliti kaj narediš z osebo, ki ti ni pogodu oziroma ti stopi na žulj. Daj, poglej malce vase in boš kaj kmalu ugotovila, da tole ni tvoje prvo nakladanje. blažkaa

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

13. avg 2008 10:48

Menim, da bi bilo veliko bolje (da ne napišem fer), če bi vstala in naredila sceno (le zakaj?) in pač še ostali gostje vidijo tvojo kulturo, kot pa tole, kar si spacala. Sram te bodi, saj si šla čez vse meje še tolerantnega. P.S. Upam si trditi, da si si pol nevšečnosti celo zlobno izmislila. blažkaa

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

13. avg 2008 11:20

Kakšni nesramnosti neki? Pa ja ne boš napisala, da tudi takšnih komentarjev nisi pričakovala? Si mislila, da ti bomo samo prikimavali in se morda celo strinjali s teboj? Če smo pa že pri nesramnosti in zlobi, pa naj te vprašam le kaj si po kitajskem horoskopu. blažkaa

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

13. avg 2008 11:25

Vendelina jr. je napisal/a:
DanaS je napisal/a:
Ne, Vendelina, način tvojega pisanja mi ni. Pomanjkljivosti Bleda je res precej, če pa ne poznaš prednosti, pa rajši ne piši "objektivnega" mnenja. Pač ne prenesem pikrih ljudi. Dana
Tole se bere kot da nekdo mlati kurirja, as a matter of fact, ne mara kurirja. Bejb, ni treba, da me imaš rada, whatever. Samo s takim izkuljčevalnim mentalnim pristopom (koga maraš, kaj ti ni všeč ...), se pa raje na dolgo in široko izogni gostinsko-turistični branži. Za takšno branžo so potrebni odprto srce in odprta glava, v kateri ni prostora, za misel, da je vse, zgolj zato, ker je iz mojega kraja, najboljše. Vendelina jr.
Ah daj no daj :D Jaz se zavedam pomanjkljivosti in pa tudi prednosti. Samo nekaj mi zaupaj...od kot ti informacija, da si želim ali, da sem v gostinsko-turistični branži? Daleč od tega. Dejstvo, da ne maram tvojega pristopa in stila pisanja pa pač ostaja. Če pa misliš, da ne maram tebe osebno, se pa motiš veš. Te ne poznam. Dana

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

13. avg 2008 11:33

Mar ni pisanje odraz človeka kot Človeka? In zakaj bi se ti branila? Pred kom ali čim? Zakaj imaš takšen občutek, saj si vendar sama vse skupaj sprožila? Hvala za želje po lepem dnevu jaz pa si ne morem kaj, da tebi ne bi zaželela vsaj kakšne ovadbe zaradi blatenja omenjene gostilne. Pa zloba gor ali dol blažkaa

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

13. avg 2008 11:41

Le zakaj imaš občutek, da se moraš ves čas braniti? Si kaj ušpičila ali imaš morda le slabo vest? Tako, kosilo je že skuhano in mi gremo v naravo. Treba je zkoristiti lep dan. blažkaa

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

13. avg 2008 11:44

Malo ste začele pretiravat, se mi zdi. OK, gostilna je bila zanič, gostji je padel mrak na oči, razpisala se je kjer se je lahko spomnila - čeprav bi si živce bistveno bolj pomirila, če bi naredila cirkus v gostilni, tako "en face", namesto da se strahopetno skriva za nickom. Ampak, upam da se je do sedaj pomirlila in nobene potrebe ni, da se sedaj razburjate še ostale. Me pa osebno malo iztiri tole sekanje napočez čez Gorenjsko. Posebno od ljudi, ki se gredo turizem s kruhomatom. Ja, vse je za plačat, ampak če grem jaz na Obalo - moram tudi. Če grem v katerikoli znan turistični kraj, me lupijo. Včasih se kakšni stvari iz principa celo odrečem, saj je vstopnina pretirana. Navsezadnje pa tudi ne moreš pričakovati, da bodo domačini od turistov imeli samo kup odpadne embalaže od šare ki so jo prinesli s sabo. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti