Vabilo

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 4. avg 2008 9:41 | ogledi: 14.959 | odgovori: 9

že cel dopoldan iščem po internetu kakšno vabilo za 30. rojstni dan, pa najdem samo abrahamovska, ki so bolj resna , zrela, jaz pa bi rada nekaj mladostnega. Lepo prosim za pomoč in lep dan vam želim.

ariella

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

16. jul 2009 12:21

Še jaz bi prosila za idejo in sicer imamo dvojno praznovanje (jaz in fant) slaviva 30 rostni dan, skupaj...kako bi pa tole napisala. nekaj sem že pesnila, pa vseeno prosim za kak popravek, malo mi je pusto:) Takole sem zabeležila : _. Julij in _. Avgust sta datuma ko slaviva 30 let. Želiva ga praznovati v vaši družbi, zato vas vabiva da se nama pridružite na pikniku, ki bo ___________ v ____________. Hvala ! patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 16. 2009 12:24

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

16. jul 2009 14:37

npr. 5. avgusta bova slavila, ko svojim 30 letom bova nazdravila. Ker se 30 let le enkrat slavi, vas (te) prosiva, da na prznovanju ne manjka-te-š le vi (ti). Za jedačo in pijačo priskrbljeno je, vi (ti) pa prinesi-te le veliko mero dobre vibracije. Kdaj, kje, ob kateri uri.... Svojo udeležbo potrdite na: ...to je nastalo tako...uspud :) LP pe3ca

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. jul 2009 16:10

ariella_3 je napisal/a:
že cel dopoldan iščem po internetu kakšno vabilo za 30. rojstni dan, pa najdem samo abrahamovska, ki so bolj resna , zrela, jaz pa bi rada nekaj mladostnega. Lepo prosim za pomoč in lep dan vam želim. ariella

**bemti sonnca žarko, a mi čez petdeset nismo mladostni ali kaj?

ežoj

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. jul 2009 16:19

ežoj je napisal/a:

ariella_3 je napisal/a:
že cel dopoldan iščem po internetu kakšno vabilo za 30. rojstni dan, pa najdem samo abrahamovska, ki so bolj resna , zrela, jaz pa bi rada nekaj mladostnega. Lepo prosim za pomoč in lep dan vam želim. ariella

**bemti sonnca žarko, a mi čez petdeset nismo mladostni ali kaj?

ežoj

 

Ežoj, srce, ti 30-letniki se še zavedajo ne, kako mladi smo mi, ki imamo nekaj let več kot oni...

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jul 2009 9:06

ežoj je napisal/a:

ariella_3 je napisal/a:
že cel dopoldan iščem po internetu kakšno vabilo za 30. rojstni dan, pa najdem samo abrahamovska, ki so bolj resna , zrela, jaz pa bi rada nekaj mladostnega. Lepo prosim za pomoč in lep dan vam želim. ariella

**bemti sonnca žarko, a mi čez petdeset nismo mladostni ali kaj?

ežoj
Nekako tako gre, da imamo vsi v glavi idejo, da je naša starost + 20 let...da to je pa nekaj zelo starega (ker v tej razliki vidimo naslednjo generacijo). Skratka ni fazon v vsoti, fazon je v pribitku... Vendelina jr.

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

18. jul 2009 19:39

OOOOOOOOOOO Ežoj ,a tako daleč si že prišel?? Pa tak mladenik po izgledu !!!!! jampina

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

18. jul 2009 20:05

Jampina,kako pa veš ,kako ižej zgleda.Da nisi bila slučajno pri njem s špango...

lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti