Krema za zaviranje rasti dlak

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

29. jul 2008 22:09

Brazilska depilacija? Mi prosim razložiš Urssa? Do zdaj sem se depilirala z Veet trakci. So kar v redu, se nič ne obotavljam, še isto sekundo potegnem. Tatjana

Volkica  

član od: 18.6.2008

sporočila: 59

30. jul 2008 0:15

Jaz tudi pravim: vosek doma? Ne, hvala! Pacanje, pa še boli ... Še največkrat uporabljam navadno britvico, delam pa tako kot Kyara - samo namilim, in to je to ... brez pene za britje. Po britju pa se vedno namažem še z losjonom, se mi zdi, da pomaga. Samo bikini predel je včasih problem, ker se mi pojavijo tiste nadležne pikice ... pa še dlačice takoo hitro zrastejo! Depilacijsko kremo sem pa včasih uporabljala, ampak se tudi meni zdi, da je preveč kemije zraven. Sem si na ta način "pridelala" tudi že alergijo, in lahko si mislite, kako je to zgledalo, ko sem potem par dni hodila okoli z nogami polnimi rdečih pikic Groza! V te kreme, ki naj bi zavirale rast dlačic, pa nič kaj preveč ne verjamem. Je pa za mal dolgotrajnejši učinek že boljši depilator, pa čeprav je treba zraven mal zobe stisnit. Volkica

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

30. jul 2008 7:16

RadaJem, jaz sem šla v Rogaško Slatino. Zapravila sem skoraj 350 evrov. Odstranijo ti jih toliko na tem področju, kolikor si jih obriješ. Je pa to precej boleča stvar. Drugih težav nisem imela. Le na sonce ne smeš, na tem predelu, dokler hodiš na to. barby

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. jul 2008 8:36

Jaz sem pa za voskanje doma še enkrat in še malo  Poceni (lahko bi rekli zastonj) in drugi se hodijo voskati k meni. So ugotovili, da je mnogo ceneje kot pri kozmetičarki.

 

Čeprav sem sama tak medo, da mi ni več pomoči, lahko pomagam pri teh težavah vsaj drugim...

Lep dan in veliko se smejte

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

30. jul 2008 22:45

Tatjana: namesto da ti populijo samo dlake, na bikini predelu (torej tiste, ki bi se vidle iz hlačk) ti populijo vse. Če razumeš angleško poglej tole (no, pa sej so že slike dovolj nazorne): http://en.wikipedia.org/wiki/Brazilian_waxing Za sprobat za pogumne punce Urša

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

31. jul 2008 20:45

Obstaja roll on in obstaja lotion, ki upočasnujeta rast dlak. Prvi stane 2.49 evra, drugi pa 4,99. Izdelana sta po švedski recepturi in istočasno tudi vlažita in negujeta kožo. Če katero zanima, naj me kontaktira na ZS. seherezada

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

31. jul 2008 21:42

seherezada je napisal/a:
Obstaja roll on in obstaja lotion, ki upočasnujeta rast dlak. Prvi stane 2.49 evra, drugi pa 4,99. Izdelana sta po švedski recepturi in istočasno tudi vlažita in negujeta kožo. Če katero zanima, naj me kontaktira na ZS. seherezada
seherezada, sem te že prehitela z linkom nekaj strani nazaj .... katjushka

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

31. jul 2008 23:36

Katjushka, nič hudega. Res nisem vsega prebrala, a vseeno bolje, da je informacija napisana dvakrat, kot pa nikoli. seherezada

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

31. jul 2008 23:45

Loni je napisal/a:

Meni se tu ne odpre povezava do izdelka, samo do Oriflamove strani z obvestilom.

Loni Makaroni
Vtipkaj kodo 12690 za roll on in 12684 za losion. V trenutnem katalogu sta pa oba izdelka predstavljena na strani 29. seherezada

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. avg 2008 0:53

Tudi sama sem "medo" in se tudi pozimi brijem vsak dan pod tušem. Cak-cak parkat potegnem in je že vse gladko...Vzame mi nekaj minut. To je že del mojega vsakdana, kot umivanje zob in mi ni problem. Za noge uporabljam britvice Intuition, ki imajo okoli že debelo plast mila in miljenje zato ni potrebno, koža pa je svilnata. Za bikini predel (in še kaj bolj pogumnega) pa imam britvice Venus, ker so manjše. Za gladek efekt pa potem čez še Intuition. Še toliko bolje pa je, če je zraven še pomočnik . In pikice sploh ne motijo . katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti