Krema za zaviranje rasti dlak

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

28. jul 2008 12:06

Titta, če ima okoli vratu trakec z napisom AVON, potem medvedek ni od podjetja ORIFLAME, ampak od AVON-a, je pa AVON podobno kot ORIFLAME kataloška prodaja oz. direktna prodaja. Pri nas v službi ena prodaja Avon, bom pogledala za medvedka. LP tejka77

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

28. jul 2008 12:17

frina je napisal/a:

Bil je tisti brivnik na žiletke. Zares na žiletke.To so tiste kovinske ploščice, ki se menjajo v aparatu.F r i n a

S takim sem se jaz enkrat tako urezala, da sem komaj ustavila krvavitev...

Drugače pa sem opazila, da žiletke za "žensko britje" niso tako dolgo ostre, kot žiletke za "moško britje". Zato sem možu kar eden "mach3" zaplenila, peno pa seveda za "žensko britje".

Me pa ima, da bi si kupila epilator...

V kreme za zaviranje rasti dlak pa, tako kot nekatere tukaj, ne verjamem preveč.

 

 

 

 

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jul 2008 12:23

tejka77, pliisss, pa hvala!

Titta

anigas  

član od: 3.2.2008

sporočila: 11

28. jul 2008 12:33

Meni se zdi najbolj elegantna rešitev depilator. Sama imam zelo močne in goste dlake po celih nogah in povsod (tudi bikini predel) uporabljam električni depilator, ki se dobi v skoraj vskaki trgovini. Ko sem začela z depiliranjem, sem zraven kar jokala, tako je bolelo, vrasla se mi je skoraj vsaka dlaka, ampak sem vztrajala, ker če bi se začela brit ali uporabljat kreme, bi ratala ena velika krasta. Zdaj, po kar nekaj letih, so se mi dlake zredčile in stanjšale, depilacija je hitra in me samo še malo žgečka, boli pa niti malo ne, nikjer! Tudi vraščanja ni. Ugotovila sem tudi, da se je pametno držati lune - dlake si pulim v času padajoče lune, ker potem počasneje rastejo. Tiste, ki se odločate za depilacijo, vam priporočam, da začnete jeseni, ko ste prepričane, da ne boste več oblekle kratkih hlač in potem ponavljate postopek če zimo vsak teden ali 14 dni. V tem času se bo vaša koža vsaj malo navadila na puljenje in posledično vraščanje. Če pa boste to prvič počele poleti, ne bodite presenečene in razočarane, da se vam dlake vraščajo in da je koža vsa razdražena. Res vam polagam na srce, nehajte zapravljat za britvice, kreme in vosek, ker je depilator tako poceni in tako učinkovit, da vam sigurno ne bo žal. Samo malo vztrajnosti, pa boste zelo zadovoljne! anigas

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

28. jul 2008 12:38

Tita, avonov medvedek se prodaja pri avonu in denar od prodaje tega medvedka gre v klinični center za boj proti raku dojke. Tudi jaz imam takega, ki je zelo srčkan. Če mi bo uspelo, ti enega zriktam če ga še imajo. Kyara

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jul 2008 13:20

Joj, super, bi res prosila za enega takega.

Cena sploh ni toliko pomembna kot to, da bo moji Ani delal družbo njen najljubši "Medko".

 

hvala!!!!!!!!!!!!

Titta

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

29. jul 2008 10:29

Upam, da ne bo zamere, če bom kar tu vprašala... Jaz imam že nekaj let Braunov depilator Silk epil. Zdaj razmišljam o nakupu novega, ker ta ne deluje več v redu (kot bi se pincete razmaknile in ne bi več prijemal manjših dlak) Mi lahko priporočite kakšnega res v redu? ela

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

29. jul 2008 10:35

Sama sem šla na lasersko odstranjevanje dlak na predelu bikinija. Bila sem 4x in ni ne duha ne sluha o dlakah. Je pa res, da so bile te prej idealne za laser (temne in močne). Sedaj sem naročena spet oktobra, vendar je  od zadnjega laserja že 1 mesec in pol. Noge pa si upedim z epilatorjem od Brauna in sem zelo zadovoljna.

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

29. jul 2008 10:52

karnak, koliko pa si zapravila in kje (v katerem salonu) si si jih dala odstranit? Je kaj bolelo, si imela kakšne težave? Si odstranila vse dlake ali samo tisti del, ki gleda izpod hlačk? Tudi mene mika lasersko odstranjevanje, pa bi rada slišala kakšen komentar uporabnice. Hvala. LP RadaJem

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

29. jul 2008 15:40

Vosek doma!?!? Ni šanse, nikoli več!!! Je veliko ceneje, če se naročiš pri kozmetičarki. Pa še zverzirane so v tem, tko da na hitro potegnejo, če pa sam to delaš se pa obotavljaš, potem pa boli. Bolečina je pa popolnoma subjektivna, tako da o njej ne morem kmentirat. Meni tudi brazilska depilacija ni problem. Prvič je malce smotano ker ne veš kaj pričakovat, potem so pa dlake vsakič tanjše in manj jih je, in posledično manj boli. Nikoli ne zamenjam za britvico! Urša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti