Ko ne morete spati

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 24. jul 2008 5:40 | ogledi: 2.325 | odgovori: 26

Pozdravljeni!

Ne vem kaj bi bilo bolj primerno, da vam rečem dober dan ali dobro jutro, ali lahko noč.

Verjetno se je vsakemu že zgodilo, da kdaj ni mogel spati. Danes sem ta srečnica jaz.

Sama ne vem kaj bi še počela, sem na relaciji spalnica- dnevna soba (ponavadi v dnevni sobi prej zaspim, vsaj pred televizijo he, he, he), a danes pa tudi to ne pomaga. Sedim pred računalnikom, sploh ne vem kaj naj še pogledam...

Kaj pa vi počnete, razen da se premetavate po postelji??

Lep dan vam želim,

anitram1

Szdenka  

član od: 22.10.2003

sporočila: 220

24. jul 2008 7:47

Izgleda, da je bil danes takšen dan. Vedno spim "kot top", danes sem pa tudi jaz bedela nekje po tretji uri in dokler sem vstala malo čez šest. Kaj sem delala? Se premetavala, obdelala vse aktrualne gogodke v družini in politiki. Vstanem pa ne, ker potem imam pa pokvarjen ves dan. Sedaj sem še kar, bomo videli, kaj še bo. Pozdravček Zdenka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. jul 2008 8:04

Srečnica, če se ti to zgodi samo na vsake toliko časa. Jaz imam s tem večne probleme, je prišlo že tako daleč, da sem morala iti po uspavala, ker sem bila po štirih ali petih zaporednih neprespanih nočeh kot zombi. Trenutno ne jemljem ničesar, tudi raznoraznih naravnih zvarkov ne, probleme imam pa ob lunah, ampak to vzamem v zakup. Berem, pletem, operem cunje, kako žehto zlikam. Po eni neprespani noči funkcioniram čisto normalno, očitno se je organizem na to navadil.

Loni Makaroni

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

24. jul 2008 8:11

Ojej, več nas je! Tudi jaz sem se ponoči zbudila in beeeedeeela.... beeedeela... Ne vem, koliko je bila ura, nikoli ne pogledam, ker potem se še s tem obremenjujem. In kaj delam? Podobno kot Szdenka - se obračam kot na ražnju, obdelam vse dogodke, še kakšen črn scenarij se ponoči prikrade v misli. Proti jutru pa zaspim in ko se oglasi ura, bi pa še takooooooooo spala . Če se moja nespečnost zgodi med tednom, nikoli ne vstanem, ker sem potem preveč utrujena. Če pa je to konec tedna pa se prestavim v drugo sobo in berem knjigo in potem zraven tako super zaspim, brez strahu, da bi se zjutraj zaspala. Pa hvalabogu se mi to ne dogaja pogosto, ponavadi spim kot polh. neny111

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

24. jul 2008 8:17

Tudi meni se kdaj pa kdaj to zgodi in sem bila cela nesrečna. Kuhinja, dnevna soba, televizija, premetavanje naprej...zdaj sem pa ugotovila, da knjiga naredi čudež. Vedno imam pri roki kakšno dobro knjigo, začnem brati in se ne obremenjujem z uro.

Titta

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

24. jul 2008 8:20

Punce, kaj pa deci terančka?

jasna

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

24. jul 2008 9:04

Meni je najhujše,da če ne morem spat,torej da samo dremam in se zbujam vsakih 10min imam najhujše nočne more... Nazadnje,ko sem se zbudila ob 3h,sem si prvo postrigla nohte,napisala dnevnik,pospravila vse cune...na koncu pa šla kuhat zajtrk za vso familijo. Roncolino

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

24. jul 2008 10:03

Tudi jaz sem danes ponoči imela probleme s spanjem, sedaj sem pa čisto preč. Najprej nisem mogla zaspat, potem sem okno zaprla, ker me je veter motil, potem sem ga odprla, ko sem malo zadremala, me je zbudila mačka, ki je praskala po vratih in hotela iz hiše. Nato spet nisem mogla zaspati in sledilo je obračanje na levo in na desno pa na hrbet in ponovi vajo. Proti jutru sem zadremala in se komaj zvlekla iz postelje za službo. Jaz pa, ko se zbudim, kar naprej gledam na uro, kot, da je to nujno, da vem, koliko je ura, ko se zbudim in koliko, ko sprobam vse položaje v postelji. Sem si že rekla, da bom naslednjič, ko se mi to zgodi, vzela nekaj za branje. Ampak, ko sem na tem, nisem nikoli toliko pri sebi, da bi res prižgala luč in vzela knjigo v roke . zvezdica55

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

24. jul 2008 10:21

Ja punce drage, zbudite še može in fante, pa ne bo problema, kaj početi, če ne morete spati. Ni ga lepšega kot biti prijetno utrujen, spanec pride sam po sebi.

 

Če je kriza, vzamem en sanval in spim ko polhek. Amoak to se mi redko zgodi, morda dva krat na leto.

 

Pa Jasnin1 predlog je tudi dober, in če ne pomaga en dl vina, pa naj bosta dva ali trije ... Mamamia

mamamia

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

24. jul 2008 10:28

jaz sem pa gledala od enih do treh zjutraj zelo dobre filme, katere sem si že nekaj časa želela ogledati, danes jih pa dobim sredi noči, tri zaporedoma. Pa nisem sedaj čisto nič zaspana. Bomo videli kaj bo popoldan v službi ariella

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. jul 2008 10:36

Zanimivo, pri vseh problemih z nespečnostjo, ki jih imam, sem danes spala kot ubita, sicer samo 5 ur, ampak to je zame normalno, zjutraj odtekla svojo jutranjo dozo.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti