21. jul 2008 10:44
14 dnevno potepanje po Korziki. Bilo je enkratno. ami
21. jul 2008 10:44
14 dnevno potepanje po Korziki. Bilo je enkratno. ami
21. jul 2008 10:47
Ami, lahko poveš kaj več? Sta šla v lastni režiji, kje sta spala...itd? :) Anaa
21. jul 2008 10:51
Šli v lastni režiji. Spali po kampih. ami
21. jul 2008 11:29
Še malo, pa tudi štorklja odleti na dopust. Punce, kar spočijte si, sem letos bila itak preveč aktivna
21. jul 2008 13:57
Evo mi smo pa nazaj.. 10 čudovitih toplih dni na Kefaloniji. Več... ko bo službena miza spucana. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
21. jul 2008 14:39
| štorklja je napisal/a: |
| Še malo, pa tudi štorklja odleti na dopust.
Punce, kar spočijte si, sem letos bila itak preveč aktivna |
21. jul 2008 20:53
| štorklja je napisal/a: |
| Še malo, pa tudi štorklja odleti na dopust. Punce, kar spočijte si, sem letos bila itak preveč aktivna |
Hvala bogu, saj je bil še čas, zdaj bom vsaj svobodno hodila zunaj brez strahu, da mi kaj spustiš v naročje. ![]()
21. jul 2008 23:26
Začela z dopustom že enkrat maja s podaljšanim vikendom v Paklenici, nato sva z Lidko skočili do Dunaja, nadaljevala pa zdaj - najprej vikend bohinjskih hribov in ledenice od jezera, danes pa nas je malo pred burjo odneslo s Krka, seveda spet z Lidko, jutri sem še doma, čaka me pa še en teden hribov in kolesarjenja, točen čas še ni določen, odvisno od vremena, dejanskega in tistega v moji glavi. Začela pa sem ga z razbitim kolenom, neroda sem se spoznavala z asfaltom praktično pred domačim pragom, zdaj pa fantaziram, kam bi šla kolesarit.
Loni Makaroni
22. jul 2008 5:21
| Nena-morje je napisal/a: |
| ............................................................................ ............................................................................................................ S sporazumevanjem ni bilo težav, ......................................................................................................Nena-morje |
Lako tebi, ko tolčeš nizozemščino ( to menda obvlada vsak francoski kmet )![]()
22. jul 2008 5:25
| jade je napisal/a: |
Hvala bogu, saj je bil še čas, zdaj bom vsaj svobodno hodila zunaj brez strahu, da mi kaj spustiš v naročje.
|
Lahko si ti svobodno hodila tudi do zdej, tisto kaj ti štorklja prinese v naročje ni bilo zaradi hoje ( po moje ).
ežojKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Veganski narezek z nachosi

Njoke s feta sirom, bučkami in pečenim pršutom Anton