Knjige "za na dopust"

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. jul 2008 22:51

Bambaren Sergio - Delfin Bibič Polde - Soigralke Chatwin Bruce - Poti pesmi Alain de Botton - Kako ti Proust lahko spremeni življenje Delattre Susan - Ženska, ki je našla svoj glas Drakulić Slavenka - Kot, da me ni Drucker Malka - Frida Kahlo Esquivel Laura - Kot voda za čokolado Flisar Evald - Velika žival samote Grass Guenter - Mačka in miš Kundera - Istovetnost Lorenci Janko - Savna in druge zgodbe MacLaine Shirley - Camino Mazzini Miha - Telesni čuvaj Michael Viewegh - Vzgoja deklet na Češkem Millet Catherine - Seksualno življenje Catherine M. Modrej Zvone - Sreča je kot metulj Mueller Nicole - Kajti to je tisto strašno pri ljubezni Noelle Chatelet - Ženska v rdečem Noelle Chatelet -Deklica in sončnice Nothomb Amelie - Metafizika cevi Nothomb Amelie - S strahospoštovanjem Schlink Berngard - Bralec Schlink Bernhard - Ljubezenski pobegi Sijie Dai - Balzac in kitajska šiviljica Skubic Andrej - Fužinski blues Tamaro Susanna - Pojdi, kamor te vodi srce Torkar Igor - Umiranje na obroke Velika laž 11. September Whitman Walt - Travne bilke Zorman Ivo - Okus po marcipanu katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

2. jul 2008 23:11

Vsem res hvala ...tako ste se razpisale...plonkec je pripravljen...sedaj pa na lov za knjigami v knjižnico, še 1 x hvala... lp, Žuži zuzek

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. jul 2008 0:34

Katka, ti pa kar po abecedi??? Vau! To pa je spisek! Koliko ur pa ima tvoj dan, da zraven še toooliko kulinarično ustvarjaš? Atina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. jul 2008 1:31

Atina, prebrane knjige imam urejene v svoji bazi (poklicna deformacija ), lahko sortiram, filtiram, iščem...Isto imam za filme pa še za kaj . Pečem pa ponoči - zdajle končala eno torto (sem pozno popoldan malo spala, tako da nisem nadnaravnih sposobnosti...) Nimam pa drugih obveznosti, kot večina, samo sebe moram prenašat katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. jul 2008 7:37

Katka, imaš dobro poklicno deformacijo , meni bi tudi prav prišla. Pred leti sva z možem ugotovila, da imajo nekateri pisci podobne naslove svojih del, danes pa še tega ni treba, da vzamem knjigo drugič ali tretjič iz knjižnice. Mi že emšo nagaja, kaj čemo. Takrat sva že govorija o spisku, pa sva imela že toliko prebranih knjig, da se nama ni zdel smiseln. Pa bi bil.

Lijana

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

3. jul 2008 18:11

Jaz bi dodala še Mark Twain- Humoreske. Enkrat so mi jo na silo posodili, komaj sem se prisilila, da sem jo začela brat, potem sem pa celo leto po antikvariatih brskala, da sem si jo lahko kupila. Ko sem slabe volje, me vedno nasmeji do solz.

čoko

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

3. jul 2008 21:49

Najboljša mi je bila knjiga Dnevnik Hiacinte Novak, ne spomnem se več kdo jo je napisal, vem pa, da sem se na plaži krohotala. Zraven mene je ležala sodelavkina sestra z družino in ves čas zaskrbljeno pogledovala k meni. Še danes se smejem, ko se spomnem. lili_stef

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. jul 2008 22:07

Dodala bi še kakšno "kulinarično": Isabel Allende: Afrodita Laura Esquivel: Kot voda za čokolado Annie Hawes: Ekstra deviško Carmen Posadas: Majhne podlosti mamaF - Mojca

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

4. jul 2008 8:18

Poletna in kulinarična (italijanska kuhinja) je tudi naslednja: Anthony Capella: Okus po ljubezni Zelo luštno lahkotno branje. Noel

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. jul 2008 8:25

Precej kulinarike in še marsičesa ima v sebi tudi: Ekstra deviško, zbirka kapučino.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti