Kaj kuhati v campu?

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. jun 2008 15:22

kuharica, brez skrbi, sva za lep čas zapikana... Ampak 19 let pa ne misliva čakat - babicam ne odrekava otročička, da bojo čim bolj navezani, da bova midva čimprej lahko kaj fraj, hehe;) Taktika;) No, ni samo taktika, je tudi to, da nama je všeč, če se majo babice in vnučka radi... Upam, da se ne bova čisto odvadila - saj po moje prvih 10 let potem, ko bova spet sama, bova tako prespala;) Veri

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. jun 2008 16:26

Ej, kuharca,

ne vem če bo kdaj miru. Ko si že v letih, potem ti pa hočejo komandirat ( oni sicer ne rečejo tako, ampak ti devajo nasvete, ki bi se jih mogel obvezno držat ).

Spomnem se, sicer pred leti, ko je sin bil v gimnaziji in smo se nekam odpravljali, on je pa bil poln ( obveznih ) nasvetov, jaz sem imel dovolj in sem ga vprašal: posluš, ti nam devaš nasvete šele morda en let, kaj misliš, kako smo mi prej shajali brez tvojih nasvetov. Sin je zmeraj premogel dozo humorja, odgovor je bil: to se tudi jaz sprašujem.

Drugač, glede učinkovin, ki jih vsebuje vinska rutica: ko imaš tolk let kot jaz je prav lepo, da se imaš na kaj izgovarjat ( to si bom pa zapomnil, morda mi še prav pride ).

ežoj

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

20. jun 2008 17:54

Daj ,daj v campu uživaj saj lahko en teden kuho daš na klin pripraviš to kar ti pride pod roke mislim da nista sprijateljico preveč podhranjeni tako da en teden ne bo škodilo ,če se bosta predajali brezdelju in seveda užitkom naj bo to res odbit dopust.V vsakem campu je pa za vsak slučaj tudi kakšna picerija,lepo se imejta saj mladost prehitro mine. mark5

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

22. jun 2008 11:25

Ali si že šla na dopust?Mislim da je kar prav da s prijateljico dasta v kovček to kar vaju bo na morju zabavalo kuhanje naj bo na stranskem tiru. mark5

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

22. jun 2008 14:33

kot mama 19-letnice svetujem nič kuhat le fajn se met,okrog prodajajo tak dobre dobrote da ni da ni...pač ce ne moreš brez prave kave(kot jaz)kuhalnik ,pisker,žličko!!ma imejte se fajn,to je to !! senka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti