Kaj kuhati v campu?

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. jun 2008 21:21

G-sus vendelina keri kometarji... smeh nooooo bannanna

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

19. jun 2008 0:23

Jejža je napisal/a:
Letos nameravamo na kampiranje s seboj vzeti električni pekač za pico. Baje da se da notri narediti skorajda vse - bomo videli:) Malo pobrskaj po forumu na temo pekača, pa boš dobila kako idejo. Nasvet: ne pozabi s seboj vzet čistilo za pomivanje posode in gobico kot smo mi lani:) Pa kak nož in podloga za rezanje vedno prav prideta. Jejža
Jejža mislim da ti ne bo žal Lansko leto smo tudi mi kuhali/pekli v njem, najbolj mi je v mislih ostal pečen krompir in meso, se je super speklo. Več ali manj pa tako ali tako vsi pravijo da se v teh pekačih vse fino speče razen pica *Alisha*

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

19. jun 2008 10:07

Ta pekač za pice je res super in je res praktičen za razna kampiranja. Mi doma v njem pečemo ta velike lignje, ki jih prinesemo z morja, ker se tam not res najboljši spečejo, da so res takšni mehki, pa še cela hiša nam ne smrdi še dva tedna po tem, ker pekač vedno postavimo na teraso. ursulinka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

19. jun 2008 10:13

Ko grem na morje v kamp sem ponavadi popolnoma neobremenjena s hrano. Navadno kuhamo testenine na vse možne načine in jemo zraven veliko sadja in zelenjave. Čez cel dan. Meni so najbolj smešni tisti turisti, ki privlečejo na dopust v kamp televizijo, hladilnik, štedilnik, vse možne mešalnike in se ogradijo in gledajo TV in cel dan kuhajo. Meni ni lepšega kot po jutranjem muckanju plavat v morju, potem pa sledi en bogat sadni zajtrk na plaži z grozdjem, nektarinami, breskvami in lubenicami v glavni vlogi saš

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. jun 2008 10:47

- testenine z omakico iz paradižnika, kake tune v konzervi in sveže nabranih zelišč - žar na 1001 način (ribe, piščančja bedrca, hrenavke, čevapčiči...) - če pa hočeta fante ne samo gledat, ampak "osvojit", priporočam pa pico! Ko sem jo jaz enkrat naredila, sicer brez kakršnihkoli takih namenov, so se vsi zatreskali (kar je bilo potem malo nerodno, ker so bili ena družba, ampak j* ga, pica dela svoje, kaj naj...)
jade je napisal/a:

Robida je napisal/a:
Ežoj, previdno s travarico! Je zadnjič Jelinčič pl. razlagal, da je v njej vinska rutica, ta pa baje uspava petelinčka. So jo v samostanih devali v pijačo, da bi bil mir. lp robida

Dobro, da vem jo bom kupila možu za rojstni dan. [jezik][:P][zmesan]

[zdravje-z]jade
jade, kako jo boš pa dozirala? Po malem ali na veliko? Veri

leva  

član od: 26.5.2004

sporočila: 32

19. jun 2008 11:56

Obvezna oprema je pica pek..... vse delamo v njem - doma in v kampu, kjer je resnično najlepše jutro....zgodnje vstajanje (včasih tudi po petelinjem zajtrku), na kolo ali rolerje, ohladitev v mirnem jutranjem morju, tuš in nato brez slabe vesti OBILEN zajtrk...... njami...komaj čakam...še en mesec, pa pridem......... leva

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. jun 2008 13:18

Hehe, leva, kako moj idealni dopust je podoben - samo tisti del od obilnega zajtrka dalje... Zgodnje vstajanje in šport navsezgodaj mi ni preveč blizu;) Jaz sem za pozno vstajanje, obilen zajtrk, kar se pa petelinčkov tiče, pa kadarkoli se pač zlušta... Ampak zdaj sva še lep čas obsojena na zgodnje vstajanje in jutranjo telovadbo s tamalo, hehe... Bi pa pasalo enkrat skup z lubijem spat dokler bi se nama dalo... No, vsaj zajtrka nama ne more vzet (čeprav dejansko včasih nama ga poje;), ampak še vedno kaj ostane za naju... Veri

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

19. jun 2008 15:08

jade je napisal/a:

Robida je napisal/a:
Ežoj, previdno s travarico! Je zadnjič Jelinčič pl. razlagal, da je v njej vinska rutica, ta pa baje uspava petelinčka. So jo v samostanih devali v pijačo, da bi bil mir. lp robida

 

Dobro, da vem jo bom kupila možu za rojstni dan. [jezik][:P][zmesan]

[zdravje-z]jade
jade a veš kaj pravi moja kolegica meni......da bi mogle vzet kakšne mestne fante ,ti baje uidejo zvečer na fitnes ne pa v posteljo se tiščat....ma vrag je ko mestne frajle pridemo v rovte....po mojem smo vse podkurile... kuharca37

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

19. jun 2008 15:14

Veri če boš tako zagnana pri otrocih kot sva midve z Jade se ti brezskrbno poležavanje z lubijem še ne kaže na obzorju....evo šele letos po 19 letih zakonah greva baje sama na morje-baje zato ker nisem še nič rezervirala-to moram zmeraj jaz -pa sploh ne vem kaj bom počela 5 dni sama....doma nikoli nisva sama....mami dej to,mami dej ono....ja tko je najprej sanjamo kako bi pol pa ne znamo ker smo se odvadili...a ne ežoj,reč kaj. kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti