Dobra gostilna v posavju

tema je zaklenjena

pesterna  

član od: 25.2.2008

sporočila: 11

tema odprta - 13. jun 2008 23:14 | ogledi: 3.724 | odgovori: 6

dobra morska hrana je pri dularju na ribniku v brestanici,pa tud okolica je lepa.

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

14. jun 2008 12:15

Samo, da pokomentiram. Sem domačinka, torej Brestaničanka. Moram povedat, da je bilo včasih na ribniku dosti bolje kot danes. Postrežba je zelo počasna, to sicer že od nekdaj, ampak prej jih je reševala zelo dobra hrana. Zdaj, se je vse skupaj malce sfižilo. Ocvrt oslič in ocvrti lignji so edino, kar imajo še vedno najboljše na svetu, vse ostalo je bolj tako tako. Moje mnenje in še marsikaterega drugega v moji bližini. Torej, če si zaželim ocvrtega osliča ali lignjev, vem, da nikjer nimajo boljših! Oboje se kar topi v ustih! jessy6

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

14. jun 2008 12:52

jessy6, domačinka si? iz katerega "konca" Brestanice pa si? Če ni skrivnost! Imaš pa prav tam so vedno postregli bol počas. Mogoče je pa v tem skrivnost dobre kuhinje. Ko tako dolgo čakaš in čakaš in si že zelo lačen in ko te končno postrežejo je potem vse zelo okusno. ja sej je dobra hrana vida u. Sporočilo je spremenil(a) vida u. dne 14. jun 2008 12:57:51

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

14. jun 2008 15:35

Jp, domačinka. Iz Dorca, naselja treh ulic blizu elektrarne. Pa ti? jessy6

bajo  

član od: 24.4.2005

sporočila: 4

23. sep 2008 22:36

Moje izkušnje z gostiščem Dular so bolj kot ne slabe. Vse šepa - postrežba, kvaliteta, ambient (notri)...Zgolj na količino pa res ne gre loviti gostov...ali pač? bajo

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

23. sep 2008 22:42

Joj zdaj pa se mi je zluštalo njihovih ligenj..pa tatarske omake... p.s. zadnič nas je postregel rahlo (beri kar precej) vinjen natakar. Eno mizo naprej so mladoletnim točili pivo, moj fant pa je skoraj popenil ko so ti isti mulci k sebi klicala malega mačka in ko je ta prišel do njih, jih je dobil po glavi. nitta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti