Kvačkanje in pletenje

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

7. jun 2008 16:15

Res občudujem te kvačkane prtičke ,še bolj pa vas punce ,ki to sploh znate narediti,iskrene čestitke za lepe izdelke in za trud, ki ste ga vložile v delo!Občudujem prtičke in so mi zelo všeč ,vendar je problem ,ker mislim da sama kaj tako edinstvenega kot so vaši kvačkani izdelki ne bom nikoli sposobna naredit,zato naj še enkrat izrazim vso občudovanje in hvala da si to lahko ogledam in sanjam kako bi bilo lepo ,da bi znala tudi jaz naredit čudovit prtiček!

marjeta10

Sporočilo je spremenil(a) marjeta10 dne 07. jun 2008 16:16:12

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

7. jun 2008 17:42

Hvala za vaše pohvale, marsikatera mi reče, da sem neumna ko to delam , da se ne splača,  ampak ko vidim da otroci to radi nosijo ma pa tudi zadovoli.

V albumu še niso vse slike, upam da mi bo uspelo še dodati v doglednem času, večino sem za računalnikom z otrokom v naročju ( s ta četrtim)

 

Hvala ker cenite take stvari.

lp

sladkajmo se

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

7. jun 2008 20:10

Občudujem vajine spretne roke, sploh kvačkanje, to pa zato, ker tega jaz ne znam... Mizarka, tvoje umetnije (pletenje)so mi pa dale nekaj dobrih idej, krasne stvari so! Upam, da bosta še kaj poslikali in to delili z nami! ela Sporočilo je spremenil(a) ela dne 07. jun 2008 20:13:31

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

7. jun 2008 20:22

se strinjam z mojimi predhodnicami, svaka čast obema, bi pa zraven dodala še riba-ribico s kleklji ter dušanko z gobelini, to pa je vztrajnost. upam da mi nekoč uspe kak podvig s kleklji in kvačko, inštrukcije imam obljubljene, roba je že doma...še voljo zbiram kdaj bo ta dan... res čestitke vsem za takšne lepote!

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

7. jun 2008 23:10

Spet nekaj novega! Zdaj se je izkazala Dušanka! Bravo! Kako pridne roke imamo na kulinariki! Res bo prišlo do razstave, si predstavljate kako bo enkratna, ročna dela in seveda kulinarične dobrote. Zelo sem vesela, da sem pred enim letom odkrila kulinariko in se vam pridružila, vsak dan znova odkrivam koliko dobrih in pridnih ljudi je okrog mene. Ponosna sem, da nekako spadam zraven, čeprav se sama še nisem nevem kako izkazala, mogoče se pa še bom, kdo ve? Kje so pa naši moški člani? Zadnje čase se nekam malo oglašajo, še posebej pogrešam ežoj-a, pa seveda tudi druge. Zdaj pa sem se res razpisala, dovolj je.Še pozdravčke vsem in lahko noč! daga

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

8. jun 2008 7:07

Tudi jaz ogromno kvačkam, štrikam, našivavam......imam ogromno izdelkov doma, ogromno sem tudi podarila. Upam, da mi bo delček vsega uspelo kdaj poslikati, da vam pokažem. To je pač moj hobi in vse čestitike za objavljene slikice.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti