Vedežavalka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. jun 2008 16:58

Mišika, ti kar k meni pridi na turško kavo, pa ti bom jaz šlogala zastonj

Anamarija

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

6. jun 2008 17:20

anamarija1 je napisal/a:

Mišika, ti kar k meni pridi na turško kavo, pa ti bom jaz šlogala zastonj

Anamarija

 

A veste, da je bilo prav fletno, ko smo se v službi po malici spravile pit kavico, pa eno smo mele, ki je šlogala, pa vsaki je napovedala enga fejst fanta, al pa dober zaslužek, napredovanje ... To je bilo veselja in zabave

Cila

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

6. jun 2008 17:32

Pustite, naj ima vsakdo svoje veselje ... 100 ljudi, 100 čudi

 

Sicer pa, moralno nedopustno je, da se naivnežu dopusti, da obdrži svoj denar.

Drejček

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

6. jun 2008 20:57

Jaz pa tej omenjeni vedeževalki verjamem.

Glede kupovanja amuletov vseh sort in oblik pa tako; ko sem bila majhna, me je mučil grozen zobobol. Mama mi je dala pepermint bonbon rekoč, da so to pa res ene zelo močne tablete, ki jih lahko samo odrasli jemljejo. No, pa je delovalo. Ne samo enkrat, vedno, ko je bilo potrebno premostit bolečino do drugega dne oziroma v času čakanja na zdravnika.

 

Če v nekaj verjameš, potem avtomatično že pošiljaš v tisto smer neke vrste energijo in stvari se prično odvijati  in uresničevati. Seveda je potrebno še kaj narediti ampak že misel na to, da zaradi neke kocke, kamenčka ali rožice zadeva boljše laufa - zakaj pa ne.???

 

Seveda, se ne bom sedaj zafilozofirala, v kaj verjamem ali ne in komu, ampak pozitivne misli in naravnanost so bile še vedno dobro vodilo do uspeha.

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

6. jun 2008 21:05

titta je napisal/a:

Seveda, se ne bom sedaj zafilozofirala, v kaj verjamem ali ne in komu, ampak pozitivne misli in naravnanost so bile še vedno dobro vodilo do uspeha.

 

Titta, s tem se pa popolnoma strinjam.

Jerneja USA

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. jun 2008 21:20

V šlogarce glih ne verjamem, ampak ... ker ampak pač mora biti ... moja frendica je vidla v šalci kofeta, ki sn ga spila, predno smo šle na zadnjič na Ptuj na "dobrote", eniga petelina (res je bil) in mi je prerokovala, da gnes pa bo ... petelin, haha. Celi dan nič, niti kaki pijanček se mi ni približo. Dobro, pozabimo na kokota in gremo domu. Peljem jo na njen vikend na Pohorju in pri eni kmetiji na sredi ceste ... PETELIN, lepi, ka lepši ni mogo bit, pa še vmekno se ni, tumpek ... Ognička, ti pa se kolture navuči!!! tumpika

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

6. jun 2008 21:42

mišika je napisal/a:
Nujno prosim potrebujem vedeževalko na štajerskem koncu.

mišika
joj,a da ti pove če je 14 letnica že....al še ni.... kuharca37

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. jun 2008 21:44

Zlobnica tumpika

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

6. jun 2008 21:58

tud jest znam "šlogat"prid k men na primorsko pa bova skup "nakladali" pa kafe bom jast častila!! jampina

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. jun 2008 22:07

Ne vem, nekako se mi zdi neprimerno, da se v svojih komentarjih norčujete. Prepričana sem, da je povod za to vprašanje ( za katerega je bilo potrebno kar nekaj poguma), zelo resna situacija. Ne samo mladeniška radovednost, ampak neka stiska.

Svoje o vedeževalkah sem že napisala v omenjenem linku, o tistih na plačljivih telefonskih straneh imam zelo slabo mnenje.

Verjamem, da bo Mišika našla izhod iz stiske na tak ali drugačen način. Nekaterim bi pa moralo biti malce nerodno zaradi nekonstruktivnega doneska in pomanjkanja občutka za druge ljudi. Na Mišikinem mestu bi bila zelo prizadeta.  Včasih je treba pomisliti tudi na učinek svoj besed, ki zvenijo v tej temi drugače kot pa v kaki zafrkantski razpravi. Torej ?

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti