Hladilnik

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

tema odprta - 30. maj 2008 18:51 | ogledi: 3.702 | odgovori: 17

Naš stari hladilnik počasi jemlje slovo, z njim pa sem bila izjemno zadovoljna. Kupili smo ga v Italiji pred 14 leti in je no-frost z nulto cono - za tiste čase je bil to mercedes med hladilniki.

Seveda hočem spet no-frost z nulto cono, pa še razred A+. Najbližje mojim zahtevam je hladilnik Hoover HVNP 3885 in Bosch KGN36A91. Bolj se nagibam k Hooverju, ker ima pri istih merah večjo prostornino, le znamke ne poznam dovolj dobro.

Kaj mi svetujete?

Še linka do obeh:

http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.

http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

2. jun 2008 13:56

Prosim, dajte mi kakšen nasvet. Ali pa napišite, s katerim hladilnikom ste zadovoljne v vaši kuhinji.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

2. jun 2008 13:59

Jaz imam Whirlpoolovega No-frost, 6th Sense ali nekaj podobnega. Je pa kombiniran, spodaj ima še 3 predale zamrzovalnika. Sem zelo zadovoljna. Jelenckova

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. jun 2008 14:03

Nimam nobenega od teh, tako da ti iz izkušenj ne morem kaj reči. Imam Gorenjevega, enga bolj enostavnih sicer, je že moj tretji hladilnik znamke Gorenje, in vsi so delali brezhibno. Mamamia

mamamia

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

2. jun 2008 16:34

jaz imam dva Končar v prostoru kjer imam vse z ozimnico vred,je samočistilni in star 20 let ziher,deluje brezhibno imam tudi vgradnega Gorenjevega(večjega)in samo upam da čimprej crkne in bom imela vzrok brez obžalovanja za novega,... deluje sicer brezhibno.je čist in se res ne nabira led,.. ampak ima pa tako zanič plastične poličke in tako krhke,takoj so se spraskale.odlomili oziroma popokali so predalčki na vratih,.. najprej sem krivila mladino,saj je res non stop v hladilniku,in tako sem v Črnučah skoraj na vsake pol leta,saj kar naprej nekaj odpada,se lomi in odleti,.. No na servisu so mi pa razložili,da je to pač bolj švoh plastika in da lahko mladino kar pri miru pustim,saj glih veliko niso krivi,.. Kupi takšnega,ki bo všeč tebi,boš v njega zložila vse kar potrebuješ,in ko ga boš v trgovini odprla in rekla,JA TO JE TO! pa na razred A ne pozabi anaeva

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. jun 2008 19:01

Ne glede na znamko, meni se zdi fajn, če ima dva kompresorja, enega za hladilni in enega za zamrzovalni del, dati občiščenju enega ali drugega ni treba izklapljati celega aparata. To bo naš naslednji definitivno imel.

Drugače pa imamo že leta Gorenjevega, nobenih problemov. Je pa višjega cenovnega razreda, pa namenjen je bil za nemški trg, samo so ga v tovarni malce odrgnili in je bil tako še cenejši.

Loni Makaroni

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

4. jun 2008 11:23

Tudi sama kupujem hladilnik in moja izbira je Bosch - ravno ta, ki ga omenjaš, le da sedaj cincam med inox varianto in srebrno pobarvanim (je ena malenkost razlike v ceni, pa v šifri aparata tudi, notranja razporeditev pa enaka) - po moje bom sprobala v trgovini na katerem se prstni odtisi manj poznajo Irena

muca1  

član od: 22.8.2007

sporočila: 57

4. jun 2008 12:13

Tudi sama imam Whirlpoolovega No-frost. Z njim bi bila nadvse zadovoljna, če le nebi bil tako glasen. muca1

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

4. jun 2008 12:27

Za Mercedese med hladilniki veljajo Liebher hladilniki. Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni. Ima 2 predala v nulti coni, je no frost, notranjost je prilagodljiva.

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

4. jun 2008 12:43

Tako kot miis imamo tudi mi Liebher z no frost in dvema bio fresh predaloma. Spodaj ima še 3 predale zmrzovalne omare, kar pa je že Loni omenila ima 2 kompresorja. Kar smo takrat več ropabili za nakup hladilnika, smo sedaj prihranili s tem, da nam hrana dalj časa zdrži sveža. Naj navedem primer: jagode smo poizkusno pustili 3 tedne v bio fresh predalu. Niso zgnile in bile so iste. To že nekaj pove. Jaz prisegam na Liebher. Je pa tako vsak hvali svojega, ker mu je najboljši.

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

4. jun 2008 12:46

Piškotek, preveri da je inox odporen oz. neobčutljiv za prstne odtise.

Srebrni hladilniki so lepi, samo inox mora biti "ta prav".

Naš hladilnik je širok 70 cm. Ne morem vam povedati, koliko spravim noter in je še prostor.  

 

 

 

 

 

 

 

 

barbara9

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti