Prosim,bi lahko poklicali odgovornega?

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

31. maj 2008 18:27

Dva dni nazaj je moj imel eno "oh in sploh" večerjo v Grand hotelu Bernardin - natakar je nalil eno vrsto vina v kozarce, nato pa v iste kozarce začel nalivati drugo vrsto. Ko je bil opozorjen, da to vendar ne gre je odgovoril nekaj v "južnjaškem stilu" in južnjaškem jeziku - meni bi poknil film!!! lp, vanjatajnsek

tinka85  

član od: 3.12.2007

sporočila: 18

31. maj 2008 20:03

pozdravljeni. zanimiva tema, moram reči. tudi sama spadam med tiste ljudi, ki se zavedajo svojih pravic, tako da če jaz plačam in če sem jaz gost, želim imeti hrano dobrega okusa, kot tudi dobro postrežbo. mogoče imam smolo, ker vedno ko grem kam večerjat, dobim ali v solati ali v glavni jedi - žuželko, muho, mravljo, obliž, črn dolg las, (sama sem blondinka) in nazadnje se mi je to zgodilo v Kopru - v restavraciji la storia. v rukoli se je skrival zanimiv hrošček. Majčkeni incident so zelo profesionalno uredili zadevo, zamenjali hrano v roku parih minut in se mi opravičili. vendar seveda - na žalost tako ni povsod. upam, da se bodo lastniki lokalov, kot tudi zaposleni začeli zavedati, da je od prijaznosti in ustrežljivosti uslužbencev odvisno celotno nadaljnje obratovanje. tinka85

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

31. maj 2008 22:18

Sem nekoč slišala enega "gospoda" pripovedovati kako so stregli "fine goste" v restavraciji na zelo znanem švicarskem smučišču, kjer je on delal par let. Menda so tam gostom, ki so "preveč podrobno" poznali svoje pravice vse vrste svinjarij dajali med hrano Od ostankov drugih gostov, do hrane, ki je padla tudi na tla, do špukcev in še česa. Zato vedno kadar se zalotim, da bi rada poklicala odgovorne zaradi odprte steklenice, lasu na pizzi, napačno prinešenega kozarca (že nalitega) soka, se najprej spomnim besed tistega "gospoda" in ker nebi rada dobila česa še bolj gnusnega, raje malce zamižim in popijem oz. pojem kar je užitnega ter odidem. Seveda brez napitnine,... To je pač moja "izkušnja". blažkaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti