Malica za na šolski izlet

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. feb 2012 14:28

Rdeča pesa mora biti krasna za na pot, sploh če imaš belo majico     ... izkušnje govorijo iz mene, sovoznikove, ker jaz nas rečo pese ne jem

mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. feb 2012 14:35

Midva se za na daljše potepe z avtom opremiva z vodo, jabolki in gostim paradižnikovim sokom (zmaga Eurospinova passata v steklenicah, ki jo kupujem kar na kartone). Paradižnikov sok namreč ravno prav odžeja, malo nasiti in malo "nasoli" (kar je pomembno poleti). S tem se da prebiti velik del dneva. Če se slučajno pojavi hujša lakota, zavijeva v prvo štacuno po liter tekočega jogurta in dve sirovi štručki. Kaj bolj konkretnega meni na poti ne paše. lp, proxima

Mygrace

sporočila: 6506

2. feb 2012 15:04

Eurospinova passata je tudi super, ja. Edino grlo steklenice je malce široko...mimgrede po beli majici kapne mim.

Imamo še kaj rdečega?

Mygrace

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. feb 2012 15:08

Imam veliko gofljo, pa mi široko grlo steklenice ne dela težav Da o čem drugem velikem, zaradi česar ne nosim belih majic, raje ne začnem komentirat lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti