Glasba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. maj 2008 15:06

Darling, zeznila si v spelingu - namesto Daniel bi morala napisati Danyel.... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. maj 2008 15:46

Lijana, hvala. In ko sem videla na linku Danyel, mi je bilo jasno, zakaj nisem našla. Me je zapustil zgodovinski spomin in sem pisala Daniel. Vidiš, kaj vse povzroči ena sama črka.

 

Ja, dear vendy, sem se zeznila....Pa se mi je čudno zdelo, da tega ne bi bilona yutubu...

 

Res hvala. Pa prav danes. Cmokeca

mamamia

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

20. maj 2008 16:15

no, ko smo že glih pri glasbi iz reklam imam tudi jaz eno prošnjo.. pozna mogoče kdo reklamo, kjer se gre za en avto in v tem avtu pikapolonice plešejo.. menim, da bi biu naslov skladbe Raving time, ali pa nekaj takega.. če ve kdo izvajalca in točen naslov pesmi, se priporočam:) iversonka

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

20. maj 2008 18:36

iversonka meni je tudi ta dobra Kristina

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

21. maj 2008 18:21

Ne vanya ni tale.Tista ko je avto parkiran v garažni hiši,pa imajo pikapolonice žurko v prtljažnikuPotem pa pride varnostnik pa muzko ugasne. Kristina

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

21. jul 2008 14:10

Bom kr v tej temi vprašala,da ne bom druge odpirala. Meni je namreč ful ful všeč kitarska glasba. Pa ne vem kje naj jo dobim oz. ne poznam nobenega izvajalca. Čista kitarska glasba brez vokala, pa ne kakih klasičnih melodij. Morda kdo pozna kakega? Ful lepo prosim za pomoč. Hvala evagirl

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

21. jul 2008 14:22

Meni je ta nadvse všeč tale ---> http://www.last.fm/music/Sting/+videos/+1-sSCi0y Sicer pa se ne spomnim nobenega izvajalca. Mogoče poskusi v YouTube vtipkat "guitar solo" sli pa "spanish guitar solo" ... pa bo sigurno kaj zadetkov. Marna Sporočilo je spremenil(a) Marna dne 21. jul 2008 14:22:52

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. jul 2008 14:55

Ne vem no, če bi bila "men ful všeč kitarska glasba" pa "ne bi poznala nobenega izvajalca", potem bi za začetek poskusila sama pridobiti nekaj informacij o različnih kitarah, zvrsteh itd. Pa kakšen mp3 bi snela. Pa po tem, ko bi bila že malo usposobljena, bi šla takoj v prodajalno s CD-ji in malo poslušala. Ker, glej ga zlomka, v prodajalnah s CD-ji (še vedno obstajajo, niso jih čisto mp3 in iPod-i požrli) so stvari razvrščene po kategorijah! Pa celo na ovitkih cedejk so kakšne kitare! Si mor"š misl"t! Da ne govorim, da so v takih prodajalnah celo čisto simpatični dečki....Ki celo poznajo izvajalce! Enivej, defitnivno ne bi kitarske glasbe o kateri ne bi nič vedela, iskala med kuhalnicami..... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti