Priporočite mi frizerko

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

tema odprta - 12. maj 2008 9:03 | ogledi: 1.308 | odgovori: 3

Tole vprašanje bo predvsem za tiste, ki ste doma v Logatcu ali Idriji. Stara mama ni zadovoljna s frizerko v domu upokojencev, zato bi jo rada odpeljala h kaki drugi frizerki. Da je ne bi vozila predaleč prosim tiste, ki ste z Logaškega ali Idrijskega, če mi veste priporočit kako dobro frizerko.

Si lahko predstavljate, da ne rabim take, ki obvlada tazadnje modne trende, ampak tako, ki obvlada klasiko, ki zna uštimat trajno in podobno.

Hvala in info,

tjas

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. maj 2008 9:05

V idriji je Rezi definitivno ena taka, k njej sem se šla še jaz postriči, če je bila nuja. In tudi ne zaračunava ljubljanskih tarif.

Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. maj 2008 9:36

Ne poznam frizerk s tistega konca, ampak na tem mestu definitivno eno veliko spoštovanje gospe, ki hoče imeti urejeno frizuro! Dokler je človek zdravo nečimrn, je duh zdrav. Vsekakor upam, da boš našla fizerko in da boš babico še dolgo časa vozila tja. Vendelina jr.

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

12. maj 2008 19:16

Hja saj ni edina,ki je nezadovolja s frizerko v domu.Tudi v našem domu so z njo precej nezadovoljni.Eni stvar rešujejo tako,da pride katera druga frizerka k njim.Pozanimaj se v domu tvoje stare mame če je mogoče,pa se morda zmeniš z frizerko,ki jo ena od vaju pozna,da jo pride uredit.Je pa res,da k nam že tako ali hodi zunanje frizerkain nimamo svoje.Pride pa samo dvakrat tedensko.Vrjetno bi bla druga pesem,če bi imeli svojo. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti