Tudi jaz sem pred mesecem dni rešila neko vprašanje na netu, kjer sem oddala telefonsko številko. Sicer tega še nikoli nisem počela, ker ponavadi vse to namerno spregledam in nič ne rešujem. In tudi pridelala 30 evrov več.In tudi jaz sem si dala blokirat komercialna sporočila. Pri naslednjem računu bom videla, če bo palilo.
gobica1402Pozor ,goljufija
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
