Kombinirana parna pečica

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

tema odprta - 7. maj 2008 22:34 | ogledi: 4.621 | odgovori: 2

Sem v fazi opremljanja kuhinje in se odločam o nakupu kombinirane parne pečice namesto navadne pečice.

Zanima me, ali imate kakšne izkušnje s temi pečicami? Zelo bi bila vesela, če mi poveste svoje izkušnje...

Lep pozdrav nasmejan,

Urša

urssula

kota  

član od: 25.1.2008

sporočila: 12

8. maj 2008 6:47

Urša, tudi jaz imam AEG-jevo kombinirano parno pečico. Načeloma sem sem zadovoljna z njo. Vendar je čas kuhanja s paro daljši kot pri sami parni pečici. Lep pozdrav, PS: Če imaš kakšno konkretno vprašanje, ti bom rada odgovorila. Tanja kota

Levstik  

član od: 9.5.2008

sporočila: 14

10. maj 2008 2:04

Odvisno od cene, ce ni velike razlike se vzame, skodit ponvadi ne more za kako zelenjavo al kej podobnega je sigurno vredu. Ceprav smo tudi pri nas velikokrat nabavli kake stvari z eksoticnimi funkcijami ki jih pol nikoli vec ne rabis. Najbolje da se prestudira funkcijo do potankosti in kupi z namenom da se jo bo rabilo, torej je treba imeti razcisceno za kaj se bo rabilo. Vsekakor se obnese ventilatorska pecica (je nepogresljiva), za parno pa nebi vedel. LP Peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti