Nasvet glede renta-car

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

tema odprta - 21. apr 2008 20:28 | ogledi: 1.397 | odgovori: 5

Pozdravljene! Ker vem da se na vas lahko vedno zanesem, se tudi tokrat na vas obračam z enim vprašanjem. Razmišljam o darilu za fantov rojstni dan, sicer je ta šele konec julija ampak sem že po horoskopu devica, tako da planiram vse za naprej :) njegova največja želja je avto, in to Opel Vectra karavan, in ker sva oba študenta si tega nikakor ne morema privoščiti. Zato bi ga rada za rojstni dan presenetila tako, da bi najela avto za en dan, ali vikend, in bi tako šla z njegovim sanjskim avtom na izlet. Mislim da je ideja dobra, ker si ga res tako noro želi. Problem pa je, ker nikjer ne najdem kot renta-car prav tega avtomobila. Morda kdo od vas ve, kje bi imeli ta avto, kje sploh je kak renta-car, mogoče tudi katera avtohiša izposoja... Če ima morda kdo kakšne izkušnje s tem ali pa kakršen koli nasvet, bom zelo zelo hvaležna.

lep pozdrav in že v naprej hvala

nitta

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

21. apr 2008 20:34

Poglej tale link: http://www.thrifty.si/fleet.asp?pg=slo&lng=slo Nisi pa napisala iz kje si... Dodajam še tole povezavo: http://worldwide.sixt.com/main/si?/extern/carhire/Slove Če ne bo delalo pojdi na www.sixt-slovenia.si, imajo med avtomobitli tudi tvojega želenega. Si dejansko preiskala prek googla rent a car agencije? Ker meni je v prvo vrglo tile dve ven, vem pa da jih je še nekaj... Računaj pa, da lahko najem za 2 dni (večinoma lahko avto vrneš šele v ponedeljek zjutraj) pride tudi do 200 evrov brez goriva. Samo toliko, da ne boš presenečena. Sporočilo je spremenil(a) galyka dne 21. apr 2008 20:42:08

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

21. apr 2008 20:42

SUPER! najlepša hvala galyka, prihajam iz Maribora, ampak mi je vseeno kje bi bil ta renta-car, ker se da potem prilagajat, če je na primer v okolici LJ, pa lahko greva potem na Bled recimo naprej. Res najlepša hvala... nitta

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

21. apr 2008 20:44

Nitta, pa pazi, ker je zraven napisano "ali podobno" tako da se moras natancno zmenit tam, kjer ga bos najela, ce bodo takrat imeli Vectro na razpolago.

 

Jerneja USA

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

21. apr 2008 20:49

Seveda sem brskala po atu googlu :) ampak verjetno kaj napačno vtipkala in nikjer našla prav tega avta. Prav zaradi tega, da ne bo prišlo potem do tega da me tam čaka nek drug avto, se tako zgodaj zanimam o tej rezervaciji. Ter pa tudi to, da imam čas povprašati več ponudnikov in potem malo primerjati cene. Glede na ceno, se bom potem tudi lahko odločila ali en dan ali več... Ima morda katera kake izkušnje s to vrsto izposoje avta? nitta

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

21. apr 2008 21:29

http://www.thrifty.si/fleet.asp?pg=slo&lng=slo Skoraj povsod imajo Astre karavane. Vectro sem izbrskala eno samo. Jaz sem imela lani, ko je bil moj avto na popravilu, Renaulta Scenica en teden, stalo pa, je če me spomin ne vara 80 eurov na dan. Eh sem pozneje videla da je ta link že gor. Sporočilo je spremenil(a) jass dne 21. apr 2008 21:31:07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti