Moški v kuhinji

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

15. apr 2008 18:58

Sem se ravno spominila družinskega prijatelja.... Kuha,lika,pere,otroke v šolo,otroke domov...pa pride k nam na obisk,pa takoj šiba domov,ker so tamalčki lačni."Ja kje je pa N...?" Jah na kofe je šla k sosed Ampak včasih se mi pa res malo zasmili... Roncolino

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

15. apr 2008 21:24

Roncolino, nikar se ti naj ne smili...mu že paše!

 

Mamamia, ta film pa moram pogledat! Tole o vrtenju sveta in moških si pa tako lepo napisala, pa še presneto res je! Ženske smo diplomati...

jasna

tibe  

član od: 20.2.2008

sporočila: 104

15. apr 2008 21:57

Pri nas sva za štedilnikom midve z našo najstnico, moška pa sta bolj za druga dela. No sin tudi pomaga pripraviti kosilo ali pospraviti po jedi, če je treba. Je pa mož odličen pek jedi na žaru. Kuhinja je pa na sploh res moja domena. Moški del družine pa moram vseeno pohvaliti, ker poskrbita za številne druge stvari pri hiši - vrt, avto, drva ipd. Sploh pa - v slogi je moč! Lep večer tibe

fagotina  

član od: 10.11.2007

sporočila: 8

16. apr 2008 15:33

tako... da se jaz dodam mojih par stavkov..... kuham vecinoma jaz, ker je moja sluzba terminsko drugacna od njegove. je ekspert za nalaganje v pomivalni stroj, ki ga jaz sovzrazim, ker bi raje vse oprala na roke, ne da cakam 3 ure da mi opere in se pol ni ziher, da bo res cisto.... moj bi pa v preteklosti(kot samec se) verjetno brez njega umrl...tako da... kuhla je moja, njegov pa whirpool..:)..kuha tud rad... tu pa tam... me pa previdno poklice po telefonu, preden pride domov, in cisto nezno vprasa, ce sem kaj kuhala.... mava sicer od zacetka dogovorjeno, da cetud sem doma cel dan in se brcam v rit(kar se nikoli ne zgodi) , ne sme bit jezn, ker nisem samo hausfrau,... no.. ce se kuhe lotiva skupaj... potem se trudim cimmanj prigovarjat, ker se ne strinjava z nikoli z zacimbami....poje vse kaj dam na mizo. jaz njegovega ne:P.....kakorkoli.... olupi krompir, natrebi solato, nareze cebulo..vse...pridn mozek....samo olupkov,.... to pa ne gre da se pospravi....vedno pozabimo to na delovnem pultu, ker mogoce bo pa samo v smeti skoclo...ah.. in z smetmi nimam ja skrbi.in z kopalnico...ki jo scisti(sicer z veliko muko) , ampak jo. pere samo svoje sportno perilo(ki potrebuje posebno nego...ooaooo) , ostalega ne, ker ni nikol ziher... obesa perilo se z vecjo muko, ko pa se slisi eseda likanje, pa ze misli na samomor.....;)...ko picim na kako turnejo.. kamorkoli od doma, ga caka vedno pisemce z navodili za prezivetje..(vse seveda vec ali manj humorvoll).....kakorkoli.... vesela da ga mam.....in ga nikomur ne dam......:) lp fagotina

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

16. apr 2008 16:57

Roncolino,da ni morda fagotina tvoja soseda blažkaa

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

16. apr 2008 17:09

mamamia je napisal/a:

...Ti si samo zapomni, da moški sicer obrača svet, ampak moškega pa ženska, temu primerno ravnaj, pa se mu na koncu zdelo, da vse počne po svoji volji...

mamamia

To modrost sem slišala v verziji: Moški je glava družine, ženska pa vrat, ki to glavo obrača. tigris

fagotina  

član od: 10.11.2007

sporočila: 8

16. apr 2008 18:50

blazka...... po cem sklepas da bi roncolino lahko bila moja soseda?? fagotina Sporočilo je spremenil(a) fagotina dne 16. apr 2008 18:51:36

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

16. apr 2008 20:23

Hec je bil na vajina posta, nič drugega blažkaa

fagotina  

član od: 10.11.2007

sporočila: 8

16. apr 2008 20:32

:P razumem in vse jasno:) fagotina

BiBaBuBa  

član od: 11.5.2008

sporočila: 62

10. jun 2008 21:47

No, tudi jaz še nisem poročena, imam pa partnerja, ki ga moram zelo pohvaliti. Ko se spravim v kuhinjo k pripravi kosila, mi vedno pomaga... Nareže čebulo ali kakšno drugo zelenjavo, pripravi "bištek", pomije posodo... Ko kuham se stalno vrti okrog mene Da bi me presenetil s kakšno večerjo, ki bi jo skuhal sam, se še ni zgodilo, tako da me raje pelje ven. Zna pa skuhat testenine s kakšno omako, speči krompir, pogreti kak golaž... Je pa zelo ponosen name, ker znam dobro kuhati, kajti njegova mama ni najboljša kuharica, tako da me to zelo veseli LP! BiBaBuBa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti