Surova hrana

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

10. apr 2008 15:53

Vendelina, jr., tvoja kolegica biologinja pa.... Evolucijsko biti prilagojen na kuhano hrano..............A veš (pa ona tudi) koliko časa človeška vrsta je kuhano, pečeno???? In - surovo meso, pa ja....z našimi zobmi pač NE MOREMO trgati surove hrane. Evolucija že kar nekaj časa favorizira lobanjski del pred obraznim. Saj marsikdo nima dovolj prostora za onih 32 zob, zato so modrostni in še ena četvorica (premisli, katera, se kar dobro vidi pri marsikom) pod udarom selekcije.

Da o mikrobiološki neoporečnosti surove hrane raznoraznega porekla..... Konec koncev se ve, zakaj se je ponekod uveljavil encim laktaza, drugje je pod vplivom selekcije izločen. Kako je že bilo z Indijanci in alkoholom? Zakaj že? Primerov kolikor hošeč.

Zgradba človeškega pebavila izvira iz zgradbe prebavila prednikov. S skupnimi najbližjimi sorodniki (šimpanzi bonobo) imamo vsejedsko prebavilo, kar najbolje dokazuje dolžina tankega črevesa pa tudi dejstvo, da NE moremo prebaviti celuloze, pomembnega vira ennostavnih sladkorjev večine povsem rastlinojedih. In mit o rastlinojedskih šimpanzih izvira iz dejstva, da jih večina pozna in ZOO in z bananami v rokah. Kakšna zmota!

In - tisti, ki ve, kaj naredi termična obdelava s hrano, ne bo prepričeval, da je surova lažje prebavljiva. Sploh pa, kaj pomeni izraz: lažje prebavljiv?

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

10. apr 2008 20:10

no tudi jaz mislim da je pametno uporabiti predvsem glavo in pa poslušati svoje telo samo brez samo premagovanja patudi ne gre. mark5

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. apr 2008 21:31

Atina je napisal/a:
mamaF je napisal/a:
... in o tem, da že Jezus v Svetem pismu opozarja da je ubijanje živali prav tako greh.
??? Kje pa to piše? Kolikor se spomnim, je Jezus pri zadnji večerji jedel jagnje.
mamaF je napisal/a:
Kajti, če hočemo narediti kaj dobrega za svoje telesno zdravje, nam to ne sme načeti duševnega.
Tole je pa zelo lepo povedano. Atina
Atina, ne se jezit, France Susman je to izjavil v enem od intervjujev (tega nikakor jaz, kot zgolj laična, površna bralka Svetega pisma ne bi upala trditi). To mi je ostalo v spominu, ker sem bila takrat ravno novopečena zagrizena vegetarijanka (17 letna - pred 20 leti), pa sem njegovo izjavo (spominjam se je iz enega od časopisov - morda Sobotna priloga?) uporabila za prepričevanje moje ljube verne stare mame, ki me je na vsak način poskusila prepričati, naj vsaj hrenovko pojem, če že nočem mesa. Spominjam se, da je Susman takrat govoril o razumevanju Svetega pisma pa tudi o svojih načelih glede prehranjevanja oz. postenja. mamaF - Mojca

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

12. apr 2008 16:47

nisem zasledil da je Dr Susman že pokojni ampak saj je s svojim načinom življenja kar daleč pridrsal.Tidi jaz si želim da bi z zdravim prehranjevanjem ostal čim dlje kolikor toliko zdrav in čil. mark5

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

29. apr 2008 18:23

Zdaj ko je pomlad in je v naravi že mogoče nabrat čemaž ,regrat pa mogoče kje tudi že kakšno krešo tako da pomladni jedilnik obogatimo s temi dodatki, saj telo kar kliče po vitaminih iz narave pa še lepo se sprehodimo in naužijemo svežega zraka.Ni potrebno ,da jemo vedno samo meso ,ki naj bo le včasih na jedilniku za dodatek in ne glavno jed.Zdi se mi da lahko kombiniramo surovo hrano inkuhano oziroma dušeno.Pa dober tek in veliko dobre volje pri premagovanju pomladne utrujenosti. mark5

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

29. apr 2008 18:41

Samo informativno: pred časom mi je znanka razlagala, kako je fajn tista knjiga Proč s kuhinjskim loncem in kako je krasno vitka odkar se s fantom držita tega načina prehranjevanja. Fant ji mesec kasneje umrl - star 39 let - zaradi odpovedi organizma oz. zaradi podhranjenosti, kot je rekla medicinska sestra, ki je bila poleg. Tudi njegova draga je od takrat vidno pridobila na teži in se očitno te diete ne drži več. Zdravo prehranjevanje je eno, pretiravanje pa drugo. Telo ve, kaj potrebuje. Poizkusite z vsaj enodnevnim postom - pri prvem obroku po postu si zagotovo ne boste zaželeli čipsa.... niti surove cvetače. Surova hrana pač zame ni zdrav način življenja. (čeprav nimam seveda nič proti pršutu in tatarskemu bifteku. ;-) ) Staša Sporočilo je spremenil(a) stasafrank dne 29. apr 2008 18:44:12

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

29. apr 2008 18:44

Smem vprašati, od kod vam informacija, da je g. Susman že umrl? Ali to zanesljivo drži? Tole me je pa sedaj skoraj s stola vrglo, sem namreč zelo podobnih prepričanj kot on. Na internetu nisem namreč našla ničesar. Mamba

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

29. apr 2008 19:01

Staša, moje prehranjevanje je bilo 3 leta 100% presno, zdaj 11 let nekako 70% ( zadnje leto v obdobju mene tudi kaj naskrivaj ukradem), pa sem še vedno živa. Ne samo živa, kipim od energije ... a, ja ... Loni že ve - mevle

Da je fant umrl, je vzrok kje drugje...

kobra 1

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

29. apr 2008 20:22

Kaj pa je to "mevle?" lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti