Legoland

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

tema odprta - 7. apr 2008 19:32 | ogledi: 6.813 | odgovori: 9

Če je katera že bila v Legolandu v Nemčiji bi prosila za podatke glede nastanitve oz. rezervacije. Hvala za informacije in lep pozdrav.

korosica

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

16. jun 2009 12:35

Hola. Čeprav je tema že dolgo nazaj odprta, pa je zame sedaj aktualna. Če ima kdo izkušnje z obiskom Legolanda, spanje, koristne informacije...prosim kar na dan z besedo. Z družino se nameravamo tja odpraviti. Verjetno je priporočljivo, da bi gor prespali dan ali dva? Ker sva v družini dva velika ljubitelja gradov bi na poti domov radi obiskali tudi pravljični grad Neuschwanstein. Če ima kdo tudi za ta izlet kakšno koristno informacijo, prosim da jo delite z mano. Hvala vsem girica

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

16. jun 2009 12:44

tudi mi nameravamo v kratkem tja...ali pa morda na Dansko, kjer je še večji...

www.legoland.de/">www.legoland.de/" target="_blank">http://www.legoland.de/Static/FlashDetection/?refere

 

lp veverica cak

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

17. jun 2009 8:36

Hvala za link. Mi se odpravljamo v Nemčijo. Gledali smo že booking kart in prenočišč preko tega linka. Zanimalo me je še, če ima kdo kakšno koristno informacijo iz prve roke. lp girica Sporočilo je spremenil(a) girica dne 17. 2009 08:37

teddy  

član od: 26.11.2007

sporočila: 130

17. jun 2009 8:53

Mi smo spali v Munchnu -hotel Erbprinz (tehnični muzej, šoping ...). Zadnji dan smo šli v Legoland in potem direktno domov. teddy

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. jun 2009 13:48

Kje pa je sploh v Nemčiji Legoland? Mi ne odpira njihove uradne strani, pa ne najdem.

Atina

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

17. jun 2009 14:16

Prilagam začetno stran od Legolanda, od tukaj naprej je izbira po državah. http://www.lego.com/eng/legoland/default.asp Nemčija: http://www.legoland.de/ Kolikor sem do sedaj izbrskala je Legoland naprej od Münchna, v mestu Günzburg. Ostale informacije pa še spravljam skupaj. P.S.: teddy, hvala za informacije. girica

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

18. jun 2009 10:39

Če so še kakšne informacije glede prenočitve in priporočene starosti otrok (od katerega leta dalje je iz izkušenj priporočljiv obisk), se priporočam. Kaj pa se vam zdi bolje Gadaland ali Legoland? laik

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

18. jun 2009 12:01

Če si "lego manijak" (povzemam po sebi iz otroških let) - potem ti Legoland predstavlja nebesa. Če pa nisi, greš lahko vseeno tja in še kam zraven (Tehnični muzej). V Legoland greš lahko, če si v Gardalandu že bil-a. Grdaland je ok, če si v Legolandu že bila. Če si pristaš vrtečih se zadev, cviljenja in tega, da želodec puščaš v višavah. Je super zadeva za izlet - "mozak na off". Pa ne se fokusirati samo na Gardaland. Moycaa

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

18. jun 2009 12:14

Mi smo bili v Gardalandu že večkrat. Lani smo obiskali tudi Mirabillandijo. Oba zabaviščna parka sta super, mogoče Mirabillandija malo boljša. So pa v teh dveh parkih predvsem vrteče in noreče zadeve, kot je omenila Moycaa. So pa atrakcije primerne za vse starosti in od najmanj pogumnih do tistih, ki iščejo polno mero adrenalina. V Mirabillandiji je tudi vodni del parka, ki pa se posebej doplača. Tako smo se letos menili, da bi šli v Legoland. Sploh, ker je 8-letni sin nor, ma NOR , na Lego. Nikakor pa ne moremo prepričat 12-letne hčerke, da bi šla in da bi ji bilo tudi v Legolandu všeč. Pravi, da tam je samo za fante in da kaj bo ona gor počela cel dan. Danes jo posedem pred PC, da si ogleda njihovo spletno stran z vsemi atrakcijami in morda nam uspe. Bi pa pot izkoristili in si ogledali še kakšno zanimivost....obvezen postanek bodo bavarski gradovi, sploh grad Neuschwanstein. girica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti