Rabac

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

tema odprta - 31. mar 2008 19:45 | ogledi: 4.778 | odgovori: 26

Vem, totalno nekulinarična tema, ma tudi kuharce, matere in žene morejo kdaj na pošten off - z ostalo čredo, se razume!

Zato me zanimajo vaše izkušnje, če ste že letovali v Rabcu, kateri hotel priporočate za 2 otroka (1,5 in 5 let). Zanima me vse, kakšen zgleda hotel (je urejen, pred kratkim obnovljen, ?...), plaža, infrastruktura na sploh (smo bili tudi že v kraju, kjer ni bilo niti javne razsveljave ob peš poti), hrana v hotelu....

Resnično vam bom hvaležna za vsak odgovor, saj ne poznem ne kraja, ne koga, ki je bil tam zadnja leta na dopustu. Ena moja sodelavka je bila tam pred 10 leti in pravi, da so baje zelo lepe prodnate plaže, primerne za majhne otroke!?

Hvala za odgovore!

Mijan

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

31. mar 2008 21:48

Hvala Simona 84, nekaj bo že za začetek... Mijan

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

1. apr 2008 0:19

Pojdi, ne bo ti žal. sama sem hodila tja kakšnih deset let pred vojno z malimi otroki. Vedno je bilo super. V kampu, ki je blizu hotelov, je bilo že takrat poskrbljeno za otroke z igrali in podobnim. Takoj po vojni sem bila zopet in me je dobesedno srce bolelo, tako je bilo vse zanemarjeno. Lani pa smo bili zopet v Rabcu. Čakalo nas je veliko in prijetno presenečenje. Ful krasno so vse preuredili, zrihtali na novo in me navdušili. Rabac se lahko kosa z vsakim veliko dražjim krajem. In kar je najpomembnejše, v Rabac se rad vrača vsak, ki je bil kdajkoli tam. Pri meni je bila to ljubezen na prvi pogled in zvesta sem ji še danes. seherezada

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

1. apr 2008 4:13

Ni zakaj Mijan... in tako kot je rekla seherezada- pojdi, ne bo ti žal!

Lep dan in veliko se smejte

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

1. apr 2008 16:36

Kot sem napisala že enkrat gremo tud mi v Rabac julija,zato sem zelo vesela,da preberem toliko pozitivnega o Rabcu.Več povejo izkušnje ljudi kot pa katalogi agencij. chappy

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

1. apr 2008 18:28

7 let za povrstjo sva hodila v Rabac,večidel hotelov sva dala skoz,nikoli nama ni bilo žal,lani pa sva šla v Vrsar.Ne rečem ,da ni bilo luštno ,ampak.......ali uganete kam greva letos. lp goga

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

1. apr 2008 18:36

Se pravi, da bi blo za iti sem na morje, le v kateri hotel je sedaj vprašanje? Ponudbe je veliko... Kateri hotel je na primer res zelo blizu morja, da ni potrebno z malimi ovčicami in vsemi rekviziti (lopatke, kanjljice, čolniček, rokavčki....), ki jih take ovčke rabijo na morju preveč pešačit? Upam, da me mame razumete, kaj sprašujem! Mijan

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

1. apr 2008 20:05

Mijan je napisal/a:
Se pravi, da bi blo za iti sem na morje, le v kateri hotel je sedaj vprašanje? Ponudbe je veliko... Kateri hotel je na primer res zelo blizu morja, da ni potrebno z malimi ovčicami in vsemi rekviziti (lopatke, kanjljice, čolniček, rokavčki....), ki jih take ovčke rabijo na morju preveč pešačit? Upam, da me mame razumete, kaj sprašujem! Mijan
Ne vem, če je sploh kateri hotel, ki je od plaže oddaljen? Vsi so zelo blizu. V Rabcu sem bila v privat sobah, bila sem v kampu Oliva, bila sem v kar nekaj hotelih ... povsod je bilo lepo in fajn. Rabac je kraj, ki se človeku vsede v srce za vedno. seherezada

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

1. apr 2008 20:33

Se strinjam seherezada... zame je bil to najlepši dopust v življenju... zakaj in kako, pa mislim, da je jasno Pa nisem bila na frišno zaljubljena- le več mira je bilo, ker sva bila cel teden popolnoma sama ... Uf kje so tisti cajti... Pa še kraj je tako lep in miren, nobenega rompompoma (vsaj ne pretiranega), voda čista, ... Upam, da Rabac spet čimprej obiščem... 

Lep dan in veliko se smejte

barčica  

član od: 1.2.2008

sporočila: 32

1. apr 2008 21:53

Ti priporočam,sploh,če si želiš,da imaš otroka skoz zaposlena (super zalivčki-pesek-prodnato),z mojim sinom smo hodili tja vse do sedmega leta (od 1 leta) in je res lepo!Je pa res,da ni nevem kakšnega night lifea,vse bolj umirjeno-upokojensko .Za hotele ne vem,smo bili zmeraj v apartmaju,je pa res,da NUJNO izberita hotel,ki je ob morju,drugače si revež,ker se od morja navzgor začenjajo full klanci,pol si pa predstavljaj,sebe s pripomočki,40 stopinj,..... Rabac je super res! barčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti