Kako se počutite ve punce

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

11. apr 2008 9:02

anamarija1 je napisal/a:
nek aparat ne vem natančno ime vibra.... ga vklopiš in si čisto pri miru, skoraj ne dihaš nakar se ti celo telo trese in v 10 dneh izgubiš 10 kg
Ne poznam, ampak tole 10 kg v 10 dneh pa ne zdrži vode, res ne! Pol kilograma na teden, to je nekako realno za pričakovat, če si res pridna in se lotiš hujšanja s polno paro - urejena prehrana in veliko vadbe, anaerobne in tiste za utrjevanje mišic. Ampak da ne boš mislila - teorijo obvladam, v praksi je pa težje in so take ponudbe mamljive, čeprav že vnaprej veš, da je čisti nateg! sara

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

11. apr 2008 9:07

Meni se je pa tehtnica pokvarila in mi je zjutraj kazala 4kg manj glede na tri dni nazaj. Če bi bilo to res, bi bilo fajn... Ampak brez muje, se še čevelj ne obuje!

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

11. apr 2008 16:52

joj anamarija jaz tud mislim da gre za nateg mala zelena

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. apr 2008 20:47

sara.vidmar je napisal/a:
anamarija1 je napisal/a:
nek aparat ne vem natančno ime vibra.... ga vklopiš in si čisto pri miru, skoraj ne dihaš nakar se ti celo telo trese in v 10 dneh izgubiš 10 kg
Ne poznam, ampak tole 10 kg v 10 dneh pa ne zdrži vode, res ne! Pol kilograma na teden, to je nekako realno za pričakovat, če si res pridna in se lotiš hujšanja s polno paro - urejena prehrana in veliko vadbe, anaerobne in tiste za utrjevanje mišic. Ampak da ne boš mislila - teorijo obvladam, v praksi je pa težje in so take ponudbe mamljive, čeprav že vnaprej veš, da je čisti nateg! sara
He he punce,namarija se misli deset dni samo trest in nič jest......

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. apr 2008 14:24

Se mi je zdelo, da sem čutila potres, ja.

Drugače sem bila pa spet v Simoninih koncih - tokrat samo na Kamniškem vrhu, doživela pa razen snega vse vremenske razmere, ma mi je bilo za dež čisto vseeno, enostavno sem se rabila preluftati.

Jutri pa za cel dan na Primorsko plezat, če bo le kaj od vremena, drugače pa kaka krtina okoli Ljubljane.

Loni Makaroni

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

12. apr 2008 15:42

Loni je napisal/a:
Drugače sem bila pa spet v Simoninih koncih - tokrat samo na Kamniškem vrhu, doživela pa razen snega vse vremenske razmere, ma mi je bilo za dež čisto vseeno, enostavno sem se rabila preluftati.

 

Prav imaš- pišuka, čisto nič prijetno ni zunaj Kamniški vrh je pa superca- sicer mi ni ravno prijetna turca (ne maram skalovja), ampak ko si a vrhu in če je vreme lepo, je prav lušno

Lep dan in veliko se smejte

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

12. apr 2008 19:46

Caw bejbe..jaz sem pa zbolela..sem na antibiotikih..cist me je zvilo. Nazadnje sem v sredo al četrtek tekla..pa je blo super..no ta teden malo manj, pa upam, da naslednji teden malo vec. V ponedeljek mam dopust tako da juhej Nc se potem v torek kaj javim..glede vibre 10 kil v 10 dneh..hm hm..ne verjamem... No lep vikedn se naprej, Visage

lalu  

član od: 12.4.2008

sporočila: 4

12. apr 2008 22:42

poznam stanje o katerem govoriš.Sama sem se počutila podobno ,pa ni bilo rešitve dokler nisem ugotovila da mi manjka vitaminov in železa v krvi. Pravzaprav celostna podhranjenost na tem področju. Sedaj jemljem že dolgo časa prehranske dodatke-le kvalitetne-je pa nerodno ker je to relativno draga stvar. Ogromno se da narediti z prehrano. Sama sem to raziskovala veliko časa in še raziskujem. Počutim se veliko bolje kot sem se pred 20 leti ,občutka utrujenosti pa ni več.Preberi knjigo -si to kar ješ-ne spomnim se avtorice,dobiš jo pri Vale-Novak-u na Wolfovi. Uspelo ti bo Lalu lalu

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. apr 2008 21:41

 Ravno prispela s celodnevne plezarije, bilo je super, čeprav je zjutraj ob odhodu iz Lj kazalo vse drugače, sonček, morje, dobra družba, pa še kaj zase narediš, ni lepšega.

Loni Makaroni

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

13. apr 2008 22:03

Loni meni je moja mama vedno rekla, da imam "mevle " v rit  (čeprav še zdaj ne vem kaj je to),ker nisem nikoli pri miru. Me prav zanima, kaj bi rekla za tebe ...No, vsekakor ti tole plezarijo kar malo zavidam, ampak na treh koncih na enkrat se pa tudi ne da ....

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti