Zobni vstavki - implatanti

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

13. jun 2008 6:14

Mara 12, jaz bom dala za keramicen zob 260E Majdina

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

13. jun 2008 8:29

Žogca, super upam, da bo uspelo. Verjamem, da je bilo grozno slišat, ko zob lomijo. Mene je to tako skominalo, da sem bila čisto mokra, kar teklo je od mene - pri puljenju zoba. Sem pa razmišljala o implatantu, samo moram še počakat. Zobozdravnica pravi naj počakam eno leto, ker imam zobe zelo nagužvane in se bojo baje v roku enega leta malo poravnali, sedaj ko imajo prostor. A, na stomatološko kliniko lahko prideš kar tako, kot samoplačnik, a moraš imeti napotnico? Nimam pojma o teh stvareh, slišala pa sem, da so privat dosti dražji. LP gaja 1

Žogca  

član od: 3.6.2008

sporočila: 9

13. jun 2008 14:03

Js sm šla privat, ker je blo pač nujno in mi je zobozdravnik zrihtal tam, sicer pa mislm, da isti kirurg dela tut na Stomatološki. Nimam pojma kako prideš na Stomatološko in kok cajta je za počakat, če se kar sam tam prkažeš. Kolegica je dobila datum v enem tednu, sam je blo vmes spet posredovanje zobozdravnika vmes... Najbolje, da kar na stomatološko pokličeš. Ja mene bo stalo vsaj 1500 eur. Je pa res, da sm dobila termin v nekaj urah in bla isti večer že na vrsti!:) Žogca

wina  

član od: 13.6.2008

sporočila: 5

16. jun 2008 17:40

TOČNO TAKO GRE TA STVAR,KOT JE NAPISALA LIMONA.MENI SO UGRADILI DVA INPLATANTA.SEDAJ MORAM ČAKAT VSAJ 6 MESECEV.DO SEDAJ NIMAM NOBENIH PROBLEMOV.NA HRVAŠKO PA NEBI ŠLA,ZARADI POZNEJŠIH KOMPLIKACIJ.LEP POZDRAV wina

Žogca  

član od: 3.6.2008

sporočila: 9

25. jun 2008 18:11

Kakšne komplikacije pa lahko nastopijo??? Js res molm, da ne bo nobenih, sam bi pa vseeno rada vedla...no, saj bom še kirurga vprašala na naslednjem pregledu, sam ... dejte povedat!:) Huh...že 3 tedne od vstavitve... Žogca

Žogca  

član od: 3.6.2008

sporočila: 9

7. okt 2008 19:06

Lalala, konec oktobra bom pa k nova!:) Žogca

anky  

član od: 5.3.2011

sporočila: 99

15. maj 2012 10:44

Je že nekaj časa od zadnjega komentarja v tem forumu, pa bo mogoče vseeno koga zanimalo. Tudi sama sem si vgradila implantat. Ko je injekcija popustila je grozno bolelo, ampak je danes že bolje, čeprav sem kot balon =) Je pa zobozdravnica rekla, da oteklina v treh dneh izplahni.
Meni so morali dograditi majhen delček kosti in je bila ta kost 400 eur :S Celoten implantant, s zirkonij nastavkom in polnokeramično prevleko je bil 1800 eur, sem pa imela srečo, da sem na eni od spletnih strani našla ponudbo in sem zato v resnici plačala samo 900 eur + 400 eur za kost je 1300 eur. Sem ne štejem ortopana, ki ga moraš prinesti in je tudi približno 30 eur in curasept ustne vodice, s katero si izpiraš ranico.


Zdaj pa držim pesti, da se bo vse fino zacelilo in vrastlo =))

 

anky

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti