Novo odkritje v ljubljani

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. dec 2009 13:33

Chilli, lepo da ti je hiša začimb zelo všeč in da si bila v njej... Vpis zaradi reklamiranja po forumu, zavajanje uporabnikov, kot da si naključna mimoidoča in zloraba na forumu. Še v več temah. Hvala!

Seveda je tovrstna trgovina koristna za uporabnike, a ne na takšen način. Prijavi se na mali komercialni oglas (40 EURO/14 dni) če želiš oglaševati.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

6. dec 2009 17:54

mene osebno nič ne moti, da ste cenzurirali moj odgovor, ker sem hotela samo povedati ljudem o tej trgovini. Danes veliko ljudi iščejo takšno vrsto trgovine in pač, ko sem jo jaz najdla jo sedaj vsem priporočam. Če Vas to moti uredu pač cenzurirajte. Tukaj nesmem niti napisati kaj si mislim o tej trgovini, kaj nudi, kakšne so cene, informacije ipd. Meni se to zdi čisto nesmiselno toda, če je tako pač nebom več na tem forumu. chilli

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

6. dec 2009 18:23

chilli je napisal/a:
mene osebno nič ne moti, da ste cenzurirali moj odgovor, ker sem hotela samo povedati ljudem o tej trgovini. Danes veliko ljudi iščejo takšno vrsto trgovine in pač, ko sem jo jaz najdla jo sedaj vsem priporočam. Če Vas to moti uredu pač cenzurirajte. Tukaj nesmem niti napisati kaj si mislim o tej trgovini, kaj nudi, kakšne so cene, informacije ipd. Meni se to zdi čisto nesmiselno toda, če je tako pač nebom več na tem forumu. chilli
Ravno take informacije potrebujemo. Meni je tudi vse všeč pri tej prodajalni: kakovost začimb, dovolj pestra izbira in odlična cena-jo vedno priporočam vsakemu. Meni so šli celo tako na roke, da sem naročila preko neta in prišla iskat popoldan, so mi dali tel. in sem prej poklicala kdaj lahko pridem dvignit, odnos ena a! terakota

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. dec 2009 18:47

chilli: Oba veva kako je s tem no... Res težko najti trgovino, ki je na tvojem naslovu, kajne... Daj ne imej nas za norca. Če pač zato ne boš več na forumu, prav, eno zavajanje prav. Pa verjamem da je trgovina OK, samo ne reklamirati na tak način. Da si jo slučajno našla...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti