Prevara šparove nalepkice v šparu v litiji

hotlejdi  

član od: 6.12.2006

sporočila: 32

17. mar 2008 12:16

Kar razumem to gospo, ki je načela to temo. Včasih imamo pač občutek, da nas nekdo hoče "prinesti okrog", lahko da smo taisti dan bili že deležni kake podobne stvari ali pa tudi ne. Tudi meni se je že zgodilo, da mi v Dm niso dali nalepke, ker sploh nisem vedela, da se spet zbirajo. Počutila sem se " sfrustrirano". Mogoče je niti nebi vzela, ampak prodajalka me ni niti vprašalo in to me je motilo. Možu pa je lani ena prodajalka celo podtaknila stare nalepke, ki so se zbirale prejšnje obdobje. Ne vem sicer, kako je to urejeno, vendar se je to res zgodilo in to v Sparu. Res se ne splača preveč sekirat zaradi tega,ampak ljudje smo si zelo različni in nekoga nekaj moti, drugega spet ne. Več ali manj pa so te nalepke bolj tako tako, moraš zbrati veliko nalepk in potem še kar nekaj denarja dodat, ne vem, če so res taka ugodnost, ko hočejo prikazat. Lep pozdrav hotlejdi

astrid  

član od: 11.1.2008

sporočila: 31

17. mar 2008 17:24

V trgovinah TUŠ se mi je dogajalo da me praša če zbiram nalepke.Ne zbiram nalepk,ampak vzamem zaradi principa. Če me pripada mi jo mora dati ,neglede...Sem doživela da je ena gospa lepo prosila da ji da še eno nalepko več,pa jo ni hotela dati( veste, ne smem), a ni povedala koliko jih ostane na pultu na koncu dneva ker jih ljudi na vzamejo. lp astrid

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. mar 2008 17:43

Konec koncev smo vsi samo ljudje, kriva tega, da sem zmotljiva. Mislim, da res ni treba zganjati toliko hrupa zaradi take malenkosti. Tudi meni so v Sparu že zaračunali 56 steklenic namesto 6, pa v Mercatorju pritisnili napačno vrsto sira... Je zanimivo, ko pa nam kake stvari niso pravilno obračunali, takrat se pa ne pritžujemo, pa gre v njihovo škodo. Sama sem letela zadnjič še kocko kvasa nazaj plačat, ker sem jo pozabila v vozičku.

Sicer pa, če se spomnite, ko so se začele te akcije z nalepkami, je bila debata, da to sigurno ni pravi Tefala oziroma WMF, ampak nas hočejo okoli prinesti.

In ko jaz vidim, da stranka pred mano ne vzame nalepk, vprašam blagajničarko, do sedaj me še nobena ni zavrnila.

 

Loni Makaroni

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. mar 2008 17:48

A takšne katastrofe da se dogajajo po Sloveniji, celo v Litji Trgovino zravnat s temelji, trgovke pa takoj šibnit na Goli otok... Da si dovolijo kaj takšnega!!! Sej človk ne more verjet, no!

Upam, da imaš dokaz za svojo trditev, kako v tisti trgovini namesto 20 dag zaračunajo kar 2 kg sira, sicer je to eno navadno klevetanje, ki ti lahko prinese kaj neprijetnega oz. ti odnese kaj iz tvojega prštofelna. Vseeno nismo za svojimi nicki tako skriti, da se nas nebi dalo najti. Smo pa vsi zmotljivi.

Saj danes najbrž ne misliš več enako in s takšno jezo kot si takrat, ko si forum odprla, a ne?

Vse te zadeve, ki jih lahko kupimo z raznimi nalepkami sploh niso poceni in se je res čisto brez veze razburjat zaradi tega. Morda boš takšen pisker kje dobila ceneje brez nalepk.

Ognjič

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

17. mar 2008 18:14

joj kera panika zaradi ene same nalepke...ne rečem da bi šlo za večje število nalepk ampak ena....dejte no. Pač je pozabila, se zgodi vsakemu. Tudi meni je že kdaj prodajalka pozabila dat nalepko, pa ji rečeš, pa ti jo da. Brez problema. Ne vem kje je tukaj kakšen problem ali celo prevara, kot je napisano v naslovu teme. Smešno no. Callista

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

17. mar 2008 19:08

Jaz dam pa kar prav levinjiv. Tudi pri nas doma smo že večkrat, in to vsi člani družine, imeli takšno izkušnjo, da nam niso dali nalepk. Pa ne samo v Sparu. Tudi v Tušu, kjer so tudi na splošno najbolj nesramne trgovke. Poznam več Tuševih trgovin v različnih krajih in je vedno ista pesem. To neprijaznost si sicer razlagam kot nezadovoljstvo trgovk zaradi ogromno dela in nepoštenega plačila. Po eni strani jih razumem, po drugi bi pa tudi one morale razumeti, da posamezni kupec tudi ni kriv. Saj nimajo samo one težke službe za majhno plačilo. Marsikateri kupec ima enako majhen dohodek kot one, a jim to ni mar. Kaj če bi kdaj pomislile na to, da ljudje, ki pridejo v trgovino, preračunavajo, kaj bodo kupili, ker si marsikdaj niti osnovnih potrebščin ne morejo privoščiti? mrdica

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

17. mar 2008 19:18

Tudi jaz dam prav levinjiv, ni sicer da bi se človek hudoval, ampak če ne greš pogosto v to trgovino (ti pač ni blizu doma oz spotoma iz službe), pa se nekoč ustaviš, vzameš magari samo za eno točko, pa se nabere, ena pa ena in sta dve. Kaj veš morda mu ne bi dala nalepkic tudi če bi nabavil za 50 € ali več. Trgovke so pa res da tudi že naveličane tega, ker jim je tudi samo dodatno delo, pa pol ljudi zbira, drugi ne, a se boš res samo ponavljal, meni se same prodajalke smilijo. Sicer pa levinjav, če poprosiš na forumu za kako točko, jo boš zagotovo dobila od prijaznih članic/članov, ki radi nakupujejo v Spar centru...imam same pozitivne izkušnje... p, m

pomarandza  

član od: 8.1.2007

sporočila: 61

17. mar 2008 20:02

mislim, da si sploh zadeve niste prebrali - levinjav je dozivela "strasno hudo krivico", ker je blagajnicarka dala nalepko IZ ZEPA, ne zato, ker je ni dobila - ker nalepko JE dobila..... ..svasta, res... pomarandza ps: glede tistega sira... lahko recem samo LOL (upam, da veste kaj to pomeni) - SAMI ste napisali da imaste STORNO racuna - torej je bila NAPAKA popravljena, je tako?!??!?! opazam da se razburjate, levinjav, zgolj in samo zaradi cloveskih napak - me res zanima, ce se vi se nikoli v zivljenju niste zmotili ali naredili napake. ce niste, vam z veseljem dam prav, ce pa ste se (in vsi vemo da ste se, ker ste konec koncev le clovek), pa vas je lahko samo SRAM, da se obregate na tuje napake! SPLOH, CE SE VAM CLOVEK OPRAVICI (blagajnicarka) IN CE SE ZADEVA POPRAVI (nalepko ste dobili, racun z prevec racunanim sirom pa je bil storniran). zal, na svetu so tudi taksni ljudje... :( Sporočilo je spremenil(a) pomarandza dne 17. mar 2008 20:07:34

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

17. mar 2008 20:14

...če katera rabi sparove nalepke, bi se dalo kako dobit ...direktno z prodajalkinega žepa tejka77

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. mar 2008 20:27

jaz sem pa mislila, da imaš jabolko v žepu.

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti