Prevara šparove nalepkice v šparu v litiji

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

17. mar 2008 6:41

Takole bom rekla.Zaposlena sem v Tušu kot blagajničarka in ravno smo zaključili z nalepkami. Ne morete si misliti, kako si ze sam sebi tecen po 2345 vprašanjih: Ali zbirate nalepke....In ko smo enostavno po presezenem znesku 10 evrov nalepko stranki dali poleg racuna in jih le- ta ni zbirala, so se vlacile po celi trgovini.Res je,da stranki nalepka pripada, vendar smo tudi prodajalke le ljudje in vcasih smo zvenele ze kot stare plosce. "A bi se kaj? 14 evrov, nalepke zbirate? Blabla....da ne govorim o stalnem: A kartico imate....vcasih si res ze cisto navelican samega sebe in da ne zacnem o tem kaj vse je treba pozret od so called zahtevnih strank. Ce se je blagajnicarka opravicila in izrocila nalepko, ne vidim problema. Ali ste zeleli, da skoci v skladisce po nov kolut nalepk samo za vas? No pol bi se pa zopet bunili kako je treba cakati na blagajni in kako da nobenga ni....skratka,nekaj se bo vedno naslo...dajte ze enkrat razumet, da smo vsi ljudje, ki delamo napake....tudi vi, ali pac? Lp Tarja83

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

17. mar 2008 7:34

jaz ponavadi ne vzamem nalepk. in ponavadi so tiste, ki ostanejo na voljo na pultu, da lahko vzame kdor želi. tako, da imam jaz pozitivne izkušnje. in sem pred nekaj dnevi takoj ob računu rekla - brez nalepke, jo je prodajalka vseeno odtrgala in dala na pult. klavdija

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

17. mar 2008 7:56

Hehehe, jaz sem mislila, da je spet kaka strašna trgovska afera izbruhnila. Pa vidim, da ima članica slab dan in je nekje moralo ven usekat

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. mar 2008 8:29

Ah, te nalepke ... bi jih treba ukiniti in znižati cene, da nam ne bi treba nalepk zbirati ... Potem se pa zbudim. Atina

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

17. mar 2008 8:45

Jaz pa sem že doma ugotovila, da mi je prodajalka pomotoma dala dve "rundi" nalepk. Pa se tudi nisem sekirala :) Dolores

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

17. mar 2008 10:38

LevinjaV, brez zamere, ampak če je to najhuje, kar te je v zadnjem času doletelo, potem ti na tem svetu res ni hudega

 

 

rrr

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

17. mar 2008 11:06

Po mojem mnenju je blagajničarka enostavno pozabila na nalepke. Lahko je bila za tvojim možem kaka kolona ljudi in ženska je pomislila "moj bog, kdaj bom lahko šla na wc"...ali "kako sem lačna"...ali "je z mojim otrokom, ki je danes zjutraj imel vročino, vse v redu" in je pač pozabila, kar je človeško, pa čeprav ni hotela pozabit! Tudi jaz delam s strankami in priznam, da se trudim, da nebi prišlo do napak, enostavno pa včasih pride kakšna res huda situacija, ko te tako zmede in vrže iz tira - in ko je tako, verjemite mi, da ni lahko. Če delaš v pisarni, boš v takem trenutku lahko vstala, šla do okna, globoko zajela sapo, spila kozarec vode in prišla k sebi. Ko si za blagajno, za pultom, za okencem - in imaš kolono ljudi, ki te že tako grdo gledajo, ker mislijo, da si ti kriva, ker oni tam čakajo - enostavno moraš delat naprej. In ker smo ljudje, nam včasih kaj zbeži. Zdaj - nekatere stranke to razumejo, nekatere ne. TanjaG.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

17. mar 2008 11:10

...TE NALEPKE SO TAKO ALI TAKO ENA SAMA VELIKA PREVARA Od nas samih pa je odvisno kje, kdaj in koliko se bomo pustili prevarati Lep sončen dan! K

*veki*  

član od: 6.10.2007

sporočila: 30

17. mar 2008 11:54

Vidim, da si imela ravno "smolo",da ti je pozabila dati nalepkico. Meni jih je zadnjič ponudila več kot deset, ker jih je odklonila stranka pred menoj , a jih slučajno ne rabim.Kot je povedala že pomarandza, se morajo nalepke ujemati s prodajalkinim prometom. Se pravi, da če jih nekomu pozabi dati ali mu jih namerno ne da, jih lahko dobi drug. Sama sem že ugotovila, da je VEDNO treba poslušati obe strani . Na eni strani hudo naveličane prodajalke, ki delajo za MINIMALNE plače in na drugi strani zahtevne stranke, ki seveda hočejo za svoj denar dobiti kar jim pripada. Sicer to ni bistvo te teme, toda vsakič me globoko prizadene, ko poslušam samo kritike, nihče pa se ne postavi v kožo prodajalke. Tudi ona je samo človek in verjemite mi, da od tega, če se kdaj zmoti nima koristi ampak prej drugačne posledice. *veki*

alenka5  

član od: 24.2.2006

sporočila: 196

17. mar 2008 11:56

Ja, prav tečno je s temi nalepkami. Kamor prideš, ti tiščijo nalepke, da si že totalno bebast od tega, nazadnje pa še povzročajo hudo kri zaradi ene same nalepkice, ki je nekdo pomotoma ni dobil. Pa saj bi moral človek že kartoteko voditi o teh nesrečnih nalepkah. Moram priznati, da sem alergična, pridem v DM, nalepke, pridem v Špar, spet nalepke, pridem v Tuš - isto, pridem v Mercator...Nazadnje imaš v denarnici več nalepk kot denarja. Le kdaj bodo trgovci dojeli, da potrošniki nismo otroci. Kupujemo tam, kjer nam je spotoma, kjer so prodajalci prijazni, cene - teh pa itak ne moreš imeti vseh v glavi kaj šele da bi tekal od trgovine do trgovine in iskal kje je kakšen artikel cenejši. lep pozdrav Alenka alenka5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti