Big brother se je začel

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

16. jun 2008 8:37

Bravo Naske. Nina pa je tud čist vredu voditeljica. Poglejte kakšen dolgačas so vsi drugi, oddaje zabavne, voditelji pa resni. Ko gledam kake tuje tv postaje, si mislim, kako da imajo tam take zabavne voditelje, ki se smejijo in ti dajo ful energije, pri nas pa takšni. No, NINA je zakon!!! bobika

neznan uporabnik

16. jun 2008 16:32

meni pa ta naske ni nič kaj preveč ušeč...pokazalo se je da je **zelo bogi** da se je zasmilil ljudjem glede prekritja strehe, šolanja... taktika... sandi se mi pa zdi da je tak kot je nobene taktike pa tega... nina je pa res odlična voditeljica... lovebeyba

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

16. jun 2008 21:15

Moj favorit je bil Marcelo,nisem mogla verjet,ko je šel ven prvi! Naske mi ni bil všeč že od začetka,sicer mi sploh ni jasno kaj je takega pokazal?!,razen tega da je "bogi".Sicer pa kakorkoli,vsak je imel svojega favorita.Nekomu se en bolj dopade,drugemu pač ne. Aja,prihaja kmetija.........!!!Se beremo. Kristina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. jun 2008 8:28

Jaz sem nehala gledat, ko sem videla, da je Marcelo prvi letel ven... Sem že vedela, da bo Naske zmagal, joj... bogi... (sicer so ga favorizirali full, pa mamo dajali na prispevke, pa streho, pa... buh...)...

lidka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. jun 2008 11:03

Baje da je skozi cel teden zbral največ glasov Sandi. Zato so v finalni oddaji resetirali glasove na nulo...ljudje, ki so glasovali so ponoreli, saj so na POP-u stalno ponavljali, da se zadnji teden glasuje za zmagovalca, ne pa za tistega, ki bo v finalnem dvoboju. Tako je zmagal Naske, ki so ga zadnje dneve res favorizirali. Meni je bil Sandi bolj všeč, moji favoriti pa so itak šli že zdavnaj ven. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. jun 2008 11:24

Saj se mi je zdelo.

(Ampak v čem je fora, da se vnaprej določi zmagovalca? A ni vseeno, KDO pobaše tisti keš? A smo slovenčki res tako nagnjeni k spletkarjenju, da niti reality ne pustimo, da se odvije, kakor se pač odvije?).

lidka

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

17. jun 2008 11:59

Meni je bil tudi Sandi bolj simpatičen in zabaven. Za Naskeja se mi je pa zdelo, da se je celo obdobje "šlepal", vedno je bil na nekoga naslonjen. V celotnem obdobju bivanju v BB se ni izpostavil z ničemer, da bi si zaslužil zmago. tadeja 13

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

17. jun 2008 12:50

Bravo Naske, nagrada je prišla v prave roke, zaslužil si jo, v tvojih prsih bije veliko srce. Ostani takšen kot si, pa veliko sreče pri tvoji glasbeni karieri. Lp Nasha

bluoka  

član od: 21.8.2007

sporočila: 42

17. jun 2008 13:16

tudi jaz sem navijala za Sandija in se mi trapasto zdi, da nekdo kot je Naske, ki ni delal drugega kot praskal se spredi in zadi, zmaga. Nič ni pokazal ta fant, vsaj ne tistega, s čimer so ga opisovali, da je zabaven, da ima ful energije...bla bla bla. Za mene je bil ena velika megla. Moj zmagovalec je vseeno Sandi. Fant se ni nikoli trudil kazati se v najlepši luči, pa nikoli se ni bal, da bi izpadel čudak. Tako naravnega fanta že dolgo ne. Škoda, slovenci so spet padli na "ubogega fantka". bluoka

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

17. jun 2008 14:05

Moj favorit je bil Marcelo, ampak sem tudi za Naskeja vesela. Glede Nine pa sem bila od začetka čisto zgoržena, ampak s časoma mi uje postala kar simpatična. priv priv

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti